Як зрозуміти жести. чому людина дивиться в очі при розмові.

Вираз обличчя, потиск рук, хода і звичні жести - все це може розповісти про людину значно краще і більше, ніж слова, їм вимовлені в даний момент. Тому що слова вимовляються усвідомлено. Жести - це категорія підсвідомого. Як їх зрозуміти?
Інструкція
1
Чи відкритий співрозмовник для спілкування? Піджак застебнутий, іноді навіть на всі ґудзики, це змусить свого власника ще й руки на грудях схрестити - це демонстрація повної закритості. «Застебнуті піджаки» не готові укласти договір, піти на поступки. Але варто піджак розстебнути, або зовсім зняти - зміниться все. З'явиться бажання співпраці, роботи в команді.
2
Про що говорять долоні? Відкритість дітей видна, коли вони простягають свої долоньки, крокуючи назустріч. Це радість і бажання спілкуватися. Чи бачив хтось общительного дитини із стисненими кулачками? Розкрита долоня дорослої людини показує теж саме - в ній немає каменя, немає зброї.
3
Довіра або оборона? Що показують руки. Руки схрещені на грудях - захищають серце. Стислі кулаки посилять впечатленіе.Пальци нігтями впиваються в м'язи - в цьому жесті немає довіри.
4
На стільці можна сидіти по-різному. Якщо співрозмовник сидить на стільці обличчям до спинки або розташував ноги на столі - він готовий до агресії.
5
Оцінюємо або розмірковуємо? Жести оцінки часто сприймаються помилково, т.к. вони схожі на жести роздуми і роздуми. «Щека на руці» лежить - це размишленіе.Четире пальця долоні, зімкнуті разом нижче губ, п'ятий палець упирається в щоку або підборіддя лежить в V-образному кишеньці між пальцями - це жест оценкі.Голова схилена набік і особлива турбота підборіддю - зацікавленість і оцінка.
6
Навіщо потрібні очки? Щоб виграти час, який необхідно для оцінки. Не поспішаючи окуляри знімаються, ретельно протираються, гризеться дужка, власник очок може ще й ходити по кімнаті - це означає, співрозмовник поки не отримав всієї необхідної йому інформації для прийняття решенія.Об дуже серйозних роздумах і міркуваннях повідомляють дотику до переносіце.Еслі перенісся пощипують, очі закривають, значить настав стан зосередженості, але людині важко прийняти рішення.
7
Ви думаєте так насправді? Часто люди не можуть сказати слово «ні» прямо, висловлюючи тим самим свою позицію і свої погляди, але жести видають справжні думки человека.Собеседнік на вас дивитися не хоче, сидить на стільці, злегка відвернувшись в сторону виходу з приміщення, він стосується носа, може терти або смикати його - це все, спроби жестами сказати слово «ні».
8
Хто в цьому світі головний? Зрозуміти це можна, привітавшись за руку. Руку можна подати різними способамі.Прі потиску рука співрозмовника виявляється вище вашої - він показує фізичне превосходство.Тот, хто подає свою руку долонею вгору - вже згоден бути підлеглим.
9
Клієнт і профессіонал.Кліент хоче отримати допомогу від професіонала, людини, яка в змозі перейнятися його проблемою. Якщо професіонал прийняв позу мислителя, нахиляється в сторону клієнта - йому довіряють.
10
Спостерігаючи за людьми можна зрозуміти все, чого вони хочуть насправді, і в якому напрямку рухаються їхні думки. У спілкуванні з людьми потрібно бути професіоналом.