Як відкрити приватне таксі.

Служба таксі є досить прибутковим бізнесом. При цьому, для того щоб створити своє приватне таксі , необхідно діяти строго за раніше розробленим планом і дотримуватись певних правил.
Інструкція
1
Увійдіть в якості приватного підприємця для відкриття служби таксі . Цей спосіб є найбільш простим і дешевим для ведення власної справи.
2
Напишіть заяву на право ведення бізнесу. Воно має бути обов'язково підписана і завірено нотаріально. Також, в цій заяві повинні міститися відповідні коди КВЕД, передбачені для ІП. За ним можна буде визначити рід вашої підприємницької діяльності.
3
Вирішіть, яку систему оподаткування ви бажаєте застосовувати у вашій компанії. Як правило, індивідуальні підприємці вибирають ССО (спрощену систему оподаткування).
4
Придумайте найменування вашої фірми. Воно має бути невеликим, оригінальним, легко запам'ятовуватися і відображати сферу діяльності.
5
Напишіть бізнес-проект. У ньому проведіть аналіз розвитку вашого приватного підприємства - служби таксі . Опишіть сильні, а потім і слабкі сторони компанії. Визначте її можливості і ризики. Потім розробіть стратегію розвитку фірми таким чином, щоб мінімізувати ризики, але скористатися всіма можливостями і сильними сторонами організації. Розрахуйте період окупності компанії, яка сума необхідна в якості статутного капіталу.
6
Зберіть необхідний комплект документів, які ви разом із заявою надасте в державні органи для реєстрації ІП: паспорт, ІПН, квитанція про оплату державного мита. Додатково можете надати бізнес-план (якщо він у вас написаний). Не завжди при відкритті приватного бізнесу потрібен даний документ.
7
Прикладіть до основного пакету документів заява про перехід на спрощену систему оподаткування. Якщо цього не зробити вчасно, то вам автоматично зможуть привласнити загальну систему оподаткування, а її ви зможете змінити лише через рік.
8
Придбайте необхідне обладнання для офісу (диспетчерської служби) та автомобілі. Найміть співробітників. Потім замовте гарну рекламу для залучення клієнтів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wGzqy4RsmCQ
За двадцять років існування Росії фінансистам вдалося створити більш-менш надійну банківську систему. На даний момент її не можна назвати досконалою, тому при належній старанності можна знайти місце на фінансовому ринку і відкрити власний банк.
Інструкція
1
Щоб успішно працювати в банківській системі, необхідно вміти грамотно управлятися з фінансовими потоками. Не займаючись виробництвом товарів і послуг, власники банків здатні заробляти на чужих капіталах. В середньому, термін окупності банку становить п'ять-сім років за умови, що річний дохід банку становить близько 15% від оборотного капіталу. Даний відсоток можна збільшити за допомогою грамотного управління та використання сучасних технологій.
2
Процедура відкриття банку може зайняти до 12 місяців і більше, оскільки включає в себе оформлення документації (у тому числі і ліцензії), набір штату, оренда приміщення і т.д. Мінімальний розмір статутного капіталу повинен становити 200 мільйонів рублів, тільки тоді можна виходити на ринок. Зверніть особливу увагу на назву майбутньої фінансової організації, саме воно допоможе вам зайняти правильну позицію на ринку. Якщо ви не впевнені у виборі назви, зверніться за консультацією до маркетолога.
3
Крім того, необхідно вибрати стратегію, якої дотримуватиметься ваш банк. Для цього потрібно знати, які саме фінансові послуги користуються попитом у клієнтів. Останнім часом споживачі найчастіше цікавляться іпотечними та споживчими кредитами, а також позиками для допомоги в розвитку малого і середнього бізнесу. Більшість банків використовують універсальний підхід у своїй діяльності і тримають досить великий штат фахівців, який дозволяє їм знизити ризики при роботі з клієнтами.
4
За останні п'ять-шість років механізм відкриття нового фінансового підприємства був ускладнений Центробанком РФ для того, щоб контролювати кількість подібних організацій в країні. Експерти вважають, що найбільш вигідно купити вже існуючий невеликий банк і зайнятися його розвитком. Вартість його може коливатися від 2-3 мільйонів доларів і вище, але при грамотній організації робочого процесу через кілька років ви зможете отримати впізнаваний на ринку банк, послугами якого буде користуватися велика кількість клієнтів.