Як в'язати втачной рукав. пройма рукава гачком дитячі сукні.

В'язати втачной рукав можна як зверху вниз, так і знизу вгору. Найчастіше зустрічається другий спосіб, так як він дозволяє створити єдиний малюнок з поличкою і спинкою (які найчастіше також в'яжуться знизу вгору). Перевага в'язання рукав а від пройми полягає в можливості змінювати довжину рукав а, що важливо при створенні виробів для дітей, і гарантії того, що рукав ідеально впишеться в пройму.
Вам знадобиться
  • - спиці;
  • - нитки.
Інструкція
1
Перш ніж почати в'язання рукав а зверху вниз, зшийте між собою спинку і поличку по бічних і плечових швах. Потім наберіть в центрі плеча 10-20 петель (залежно від розміру рукав а і щільності в'язки) і продовжите в'язання. Не забувайте в кінці рядів з кожного боку пройми провязивать по одній кромочної петлі.
2
В процесі в'язання додавайте або зменшуйте петлі в залежності від одержуваного результату. Постійно приміряйте виріб, щоб переконається у відповідності рукав а моделі.
3
Після того як дійдете до кінця пройми, в'яжіть прямо або перейдіть на кругову в'язку, щоб уникнути шва.
4
Для того щоб в'язати традиційним способом, знизу вгору, зробіть викрійку рукав а на папері і підрахуйте кількість петель в самій вузькій і найширшої частинах, а також визначитеся з кількістю рядів.
5
Якщо рукав звужується донизу, визначте різницю між вузькою та широкою частиною рукав а і розділіть її на кількість рядів. Потім обчисліть, скільки петель треба буде додати через яку кількість рядів, щоб отримати рівномірне розширення.
6
Додавайте петлі завжди в кінці або початку ряду. Кожну додану петлю відзначайте кольоровою ниткою, щоб не збитися, ці позначки знадобляться вам для в'язання другого рукав а.
7
Щоб в'язати окат рукав а, розділіть кількість петель в широкій частині на 3 рівні частини, наприклад, 54 петлі/3 = 18 петель. Якщо вийшов залишок, то додайте його до першої частини.
8
Кожну частину розділіть на групи таким чином: петлі першої частини поділіть на кілька трійок і двійок (3 + 3 + 3 + 2 + 2 + 2 = 17), причому спочатку йдуть трійки, а потім двійки. Якщо є залишок, додайте його до першої цифри (3 + 1 = 4).
9
Петлі другої групи розділіть на одиниці, а петлі третій частині - на трійки (3 + 3 + 3 + 3 + 3 + 3 = 18). Якщо вийшов залишок, додайте його до першої цифри від високої точки оката. Нанесіть все результати на викрійку.
10
Почніть в'язання оката. У першому ряду закріпіть чотири петлі, потім довяжіте до кінця. Розгорніться і знову закріпіть 4 петлі. Продовжуйте в'язати таким чином, скорочуючи петлі згідно з розрахунком на початку кожного ряду.