Як змінити ширину стовпця в Excel. exel однакова ширина стовпців.

Електронні таблиці Excel - зручний інструмент, яким користуються практично все: і школярі, і студенти, і фахівці на виробництві, і навіть домогосподарки, які розраховують сімейний бюджет. Інтерфейс цього програмного продукту досить дружелюбний і інтуїтивно зрозумілий, а освоїти деякі тонкощі і нюанси роботи в табличному редакторі можна в процесі виконання певних завдань.
Інструкція
1
Виділіть той стовпець, ширину якого ви хочете змінити. Для цього достатньо навести курсор на букву, якої він позначений по горизонталі, і клацнути по ній лівою кнопкою мишки. Ви можете виділити кілька суміжних стовпців або тих, що розташовані не поруч з виділеними. Якщо ви хочете виділити суміжні стовпці, клікніть мишкою на першому з них і на останньому, утримуючи при цьому клавішу Shift. Якщо вам потрібно виділити для зміни ширини декілька несуміжних стовпців, то відзначайте виділення, утримуючи клавішу Ctrl. Змінити ширину виділеного стовпця або декількох, ви можете, використовуючи різні способи.
2
Встановіть курсор по правій межі комірки, на якій написана буква і перетягніть її, вручну регулюючи ширину стовпця «на око». Одночасно з цим стовпцем, зміниться ширина всіх інших, які ви виділили. Вона стане однаковою у всіх, навіть якщо початкова їх ширина була різною.
3
В пункті меню «Головна» виберіть поле «Осередки» і натисніть на напис «Формат», виберіть третій пункт зверху - «Ширина стовпця». У діалоговому вікні ви можете встановити потрібну вам ширину стовпця, набравши її точне чисельне значення. Ширина всіх виділених стовпців стане рівною цьому значенню.
4
Якщо необхідно відрегулювати ширину стовпця в залежності від довжини рядка тексту або цифрового значення, виконайте ті ж дії, тільки виберіть в меню «Формат» четвертий рядок зверху - «Автоподбор ширини ». В цьому випадку ширина кожного виділеного стовпця буде різною. Для кожного з них вона стане рівною довжині записи, розташованої в цьому стовпці, що складається з максимальної кількості знаків. Це зручно, коли кількість рядків у таблиці велика, і вам не доведеться гортати її, щоб виставити потрібну ширину стовпця вручну. Автоподбор ширини також можна виробити, клікнувши мишкою два рази по правій межі літерного заголовка виділеного стовпця.