Як підключити зовнішні субтитри.

Любителі зарубіжного кіно, особливо некомерційного, часто вважають за краще дивитися фільми з оригінальною озвучкою та субтитрами. Але не завжди відеофайл має вшиті субтитри , або вони можуть бути незадовільної якості. В таких випадках ви можете знайти і підключити до відео зовнішнє текстовий супровід.
Вам знадобиться
  • - відеоматеріал;
  • - субтитри;
  • - програма-програвач.
Інструкція
1
Для виконання завдання знадобляться три компонента: відеоматеріал, субтитри в окремому файлі і програма, яка вміє відтворювати і перемикати текстовий переклад до відео. Припустимо, що сам фільм у вас записаний. Знайдіть субтитри до нього, якщо у вас їх ще немає. При виборі перекладу звертайте увагу на хронометраж відео, під яке робилися субтитри , він повинен збігатися з вашим. Інакше текст на екрані буде з'являтися невпопад. Скачайте відповідний вам файл і збережіть в тій же папці, в якій знаходиться фільм.
2
Субтитри зазвичай мають формат файлу * .ass або * .srt. Вони являють собою текст з особливою розміткою за часом. Більшість програм-програвачів можуть використовувати обидва типи файлів. Перейменуйте файли таким чином, щоб їх назви були однаковими. Часто на цьому процедура підключення зовнішніх субтитрів закінчується - при запуску відео вони відкриваються автоматично. Якщо цього не сталося, вам потрібно налаштувати програвач або встановити кодеки.
3
Знову запустіть браузер. Перейдіть на сторінку завантаження безкоштовного плеєра KMPlayer. Також підходить Media Player Classic або GomPlayer. Скачайте інсталяційний пакет і подвійним клацанням запустите установку. Відповідайте на питання майстра і не забудьте вказати російську мову для програми. Автоматично всі типи відеоматеріалів будуть пов'язані з цим додатком. При бажанні, це можна буде змінити.
4
Запустіть фільм. Якщо на дисплеї не з'являться субтитри , або якщо ви хочете використовувати тільки зовнішній переклад і відключити вбудовані, натисніть правою кнопкою миші на зображенні і виберіть меню «Субтитри», а в ньому підменю «Мови субтитрів». Клацніть лівою кнопкою миші на рядку з потрібним мовою або варіантом перекладу, і він з'явиться на екрані.