Як розтопити гусячий жир. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

З давніх часів розтоплений гусячий жир вважався в Росії народним засобом для профілактики і лікування багатьох простудних і шкірних захворювань. Завдяки натуральним компонентам він є хорошим і безпечним косметичним засобом. Але, головне, гусячий жир прекрасно підходить для приготування самих різних блюд.
Вам знадобиться
    • гусячий жир;
    • сковорода.
Інструкція
1
Завдяки тому, що гусячий жир не такий твердий, як жир інших птахів і тварин, розтоплювати його набагато легше і швидше. Щоб зробити процес розтоплення ще більш швидким, наріжте жир невеликими шматочками.
2
Візьміть чисту сковороду, бажано з товстим дном, щоб жир овая маса не горіла на ній. І добре розжарити її на великому вогні. Сковорода повинна бути обов'язково сухий, інакше жир розбризкуватиметься в усі сторони.
3
Після того, як сковорода нагріється, додайте в неї невелику щіпку солі. Завдяки цьому не буде бризок жир а, а їжа, приготована після розтоплення жир а, чи не пригорить до сковороди.
4
Зробіть вогонь якнайменше, викладіть на сковороду гусячий жир і чекайте, поки він повністю не розтопиться. Можна накрити сковорідку кришкою.
5
Якщо необхідно розтопити велика кількість жир а, викладайте його на сковороду невеликими порціями і збирайте отриманий жир ложкою в скляну банку. Можна також процідити його через марлю.
6
Після того, як жир охолоне, закрийте банку кришкою і поставте в холодильник.
7
Використовуйте розтоплений жир , як основу для підсмажування м'яса і овочів. Завдяки натуральним інгредієнтам він абсолютно безпечний для використання в їжу.
8
Розтоплений гусячий жир можна також використовувати при виготовленні в домашніх умовах захисних та поживних масок для обличчя. Для цього злегка підігрітий жир слід змішати з декількома краплями камфорного масла і нанести на 20 хвилин на обличчя. Після цього видалити залишки жир а серветкою і вмитися теплою водою.
9
Добре застосовувати розтоплений жир для лікування екземи або сухої шкіри рук і ніг в зимовий період. Завдяки зігріваючим властивостям, він відмінно знімає запалення, пом'якшує шкірні покриви, роблячи ручки гладкими і шовковистим. Намазувати жир на шкіру достатньо один раз в день, але, щоб досягти максимального ефекту, робити це слід регулярно.