Як копіювати анімацію.

Вся інформація, яка завантажується браузером для відображення інтернет-сторінки, осідає в так званому кеші. Отже, анімація, яку ви бачите на тому чи іншому сайті, вже зберігається десь на вашому жорсткому диску. Потрібно тільки знати, де її шукати.
Інструкція
1
Відкрийте браузер Opera і перейдіть на ту сторінку, яка містить вподобану вам анімаційну картинку. Зачекайте, поки вона завантажиться повністю. Клікніть по ній правою кнопкою миші. Якщо в меню, що є пункт «Зберегти зображення», значить, ця картинка має формат GIF і ви зможете її зберегти простим способом. Виберіть цей пункт, а в наступному вікні просто вкажіть шлях і клікніть «Зберегти». Якщо у випадаючому меню немає цього пункту, значить, ця анімаційна картинка має формат SWF і так її скопіювати не вийде.
2
В такому випадку введіть в адресному рядку браузера opera: cache і натисніть Enter на клавіатурі. Відкриється кеш браузера. У верхній частині знаходиться меню, за допомогою якого можна швидко відсортувати файли за форматами, але, на жаль, серед них немає формату SWF, тому доведеться піти іншим шляхом.
3
Прокрутіть сторінку вниз і з числа наявних сайтів виберіть той, на якому ви знайшли вподобану анімаційну картинку. Майте на увазі, для зручності сайти розташовані в алфавітному порядку. Праворуч від назви сайту знаходяться дві кнопки: «Предпросмотр» і «Показати». В даному випадку немає великої різниці, на яку з них натискати, т.к. в обох випадках в результаті відкриється вікно зі списком файлів, завантажених браузером для цього сайту, тільки в першому випадку будуть видні розміри і превью GIF-файлів.
4
Шукайте файли з розширенням SWF. Знайшовши, клікайте по ним. Після кліка буде відкриватися нове віконце, в якому буде програватися обрана анімація. Якщо це те, що вам потрібно, повертайтеся назад (можна просто натиснути Backspace), а потім клікайте по посиланню ролика правою кнопкою миші. В меню оберіть «Зберегти за посиланням як», з'явиться нове вікно, в якому вкажіть шлях для файлу і клікніть «Зберегти».