Як зробити сторінку прозорою.

Якщо вам потрібно мати перед очима одразу кілька документів і додатків, зовсім не обов'язково розтягувати їх по різних краях екрану, а то й зовсім роздруковувати. У цієї проблеми може бути більш витончене рішення - програма з промовистою назвою Glass2k.
Вам знадобиться
  • Програма Glass2k.
Інструкція
1
Перейдіть по посиланню chime.tv/products/glass2k.shtml - це офіційний сайт розробників програми. Скачайте саму програму, клікнувши на посилання Glass2k - Beta Version 0.9.2. Посилання знаходиться в секції Download. Скачуваний файл являє собою не дистрибутив, а самостійний додаток, тому ви можете відразу зберегти його в будь-якому зручному для вас місці.
2
Запустіть програму, після запуску з'явиться вітальне вікно, а сама програма з'явиться в треї. В принципі, утилітою вже можна починати користуватися, але для початку краще відрегулювати налаштування під себе.
3
Щоб відкрити меню налаштувань програми, знайдіть іконку програми в треї, клікніть по ній правою кнопкою миші і в меню виберіть Settings (в перекладі на російську - «налаштування», «регулювання», «налагодження»).
4
Знайдіть пункт Auto-Load Glass2k every time Windows starts, він знаходиться в самому верху. Якщо поставити біля нього галочку, програма буде запускатися з кожним запуском Windows. Галочка біля Auto-Rem>
5
Зверніть увагу на пункт Transparency Popup. Коли програма знову буде згорнута в трей, ви зможете викликати ще одне вікно з настройками прозорості для вікна, яке відкрито в даний момент. Відповідно, за допомогою Transparency Popup ви можете налаштувати гарячі клавіші, по яких буде викликатися це вікно.
6
Крім того, прозорість вікна можна міняти за допомогою гарячих клавіш від 0 до 1 плюс та клавіша, яку ви вкажіть в налаштуванні Keyboard Shortcuts (Alt, Ctrl, Alt + Ctrl і т.д.). Інтервали між 0 і 1 - це рівні прозорості, тобто 0 - це повністю непрозоре вікно, 9 - трохи прозоре, 8 - ще більш прозоре і так до 1 - максимальному ступені прозорості. Натисніть Save, щоб зберегти настройки.
7
Щоб зробити браузер прозорим, відкрийте його і застосуйте один із способів, описаних вище. Тобто викличте вікно за допомогою гарячих клавіш, які ви вказали в пункті Transparency Popup, і в цьому вікні встановіть необхідні налаштування або використовуйте гарячі клавіші, зазначені вами у пункті Keyboard Shortcuts.