Як вставити посилання в коментар. Як вставити відео в коментар.

Посилання на сторонній ресурс може бути вказана не тільки в основному повідомленні ресурсу. Читачі, що посилаються на додаткові джерела, також можуть залишати адреси зовнішніх ресурсів. Засоби оформлення посилань за рідкісним винятком збігаються.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб оформлення посилання в коментарі - копіювання з адресного рядка. Клацніть по рядку, щоб посилання стала активною і одночасно виділилася. Натисніть праву кнопку миші і в меню виберіть команду копіювання. Можна замінити цю процедуру, натиснувши одночасно клавіші "Ctrl + C". Не звертайте уваги на поточну розкладку.
2
Вставте посилання у полі коментаря. Доповніть інформацією про джерело, щоб згадка стороннього сайту не здавалося спамом або спробою провокації.
3
Якщо поле створення коментарів увазі наявність HTML-редактора, скористайтеся спеціальними тегами. Це особливо актуально, якщо посилання займає кілька рядків (наприклад, ви хочете поділитися файлом з безкоштовного файлообмінника). У такому випадку ви можете зашифрувати посилання словом або двома. HTML-теги посилання будуть виглядати так: текст посилання . При натисканні посилання буде відкриватися в поточному вікні.
4
Якщо вам необхідно, щоб поточне вікно також залишалося відкритим при натисканні посилання, оформіть посилання іншими тегіамі. Приміром, в такому випадку нова сторінка відкриється в новому вікні: текст вашого посилання .
5
При наявності вільного часу і бажанні оформите посилання додатковими засобами. Наприклад, наступний тег: текст посилання - дозволяє керувати кольором тексту і підкреслення посилання. У конкретному випадку вийде зелений текст і синє підкреслення. Ви можете замінити кольору при необхідності, додати підкреслення штрихом або штрих-пунктиром, - словом, фантазію вашу ніщо не обмежує.
6
Якщо власник ресурсу обмежив додавання посилань в коментарях, такі прикрашення не пройдуть. Пряму посилання дати не вийде, але можна її закодувати. Замість одного із символів напишіть його назву, можна в дужках і через прогалини. Приклад: www (точка) kak-prosto (крапка) ru.