Як зареєструвати номер qip.

QIP - це програма, завдяки якій можна в будь-який час спілкуватися зі своїми друзями. Для її використання необхідно мати зареєстрований номер . Називається він - UIN.
Вам знадобиться
  • - вихід в інтернет;
  • - програма ICQ або QIP.
Інструкція
1
Для реєстрації в системі ви повинні будете відвідати сайт http://www.icq.com/ru. У правому верхньому кутку ви знайдете напис «Реєстрація в ICQ». Клікніть на неї, і ви потрапите на спеціальну форму. В неї внесіть такі дані, як: ім'я, прізвище, адресу електронної пошти, дату народження, стать. Крім того, вкажіть свій пароль, який буде використовуватися для авторизації в системі. Перед тим, як натиснути кнопку «Реєстрація», введіть в порожнє поле код з картинки.
2
Якщо ви забудете вказаний при реєстрації пароль, то зможете відновити його. Для цього внизу сторінки ви знайдете графу «Відновлення пароля». Перед вами з'явиться дві незаповнених графи. В першу внесіть або номер мобільного телефону, або адресу поштової скриньки, або номер ICQ. У другу строчку впишіть код з картинки, а потім клікайте на кнопку «Далі».
3
Внизу сторінки знайдіть розділ «Чат». Якщо натиснете на посилання, то потрапите на сторінку зі списком всіляких чат-кімнат. Кожна з них присвячена окремій темі. Крім того, там є спеціальні розділи для тих, хто хоче поспілкуватися на якомусь іноземною мовою. Зайти в будь-який з цих чатів можна абсолютно безкоштовно. Але варто зазначити, що посилання перенаправить вас вже на англомовну версію сайту.
4
Якщо у вас ще немає програми, завдяки якій можна поспілкуватися, то скачайте її або на вже вказаному сайті, або на qip.ru. У першому випадку натисніть на кнопку «Завантажити», вона знаходиться вгорі сторінки, а потім виберіть необхідні клієнт. Вам буде запропоновано програми для установки і на комп'ютер, і на мобільний телефон.
5
При відвідуванні сайту QIP ви також знайдете там однойменний розділ і скачаєте там потрібну програму.
Зверніть увагу
На офіційному сайті http://www.icq.com/ru можна не тільки зареєструвати новий номер, але також і поспілкуватися в чаті, навіть якщо у вас номера поки ще немає.
Корисна порада
Якщо у вас виникнуть труднощі з підключенням, зверніться на форум або в техпідтримку, там вам обов'язково допоможуть.