Як вибрати праску.

Час іде, а пряме волосся залишаються універсальної модною зачіскою, актуальною для всіх жінок. Не все від природи володіють ідеально прямими волоссям - і тут на допомогу в створенні зачіски приходять прасування для випрямлення. Багато дівчат встають перед складним вибором - магазини побутової техніки пропонують величезний асортимент прасок - який з них переважніше купувати, щоб домогтися найкращого ефекту з найменшою шкодою для волосся і кардинально змінити свій імідж.
Інструкція
1
Обов'язково дивіться, чи є у вибраного прасування терморегулятор. Не купуйте занадто дешеві прасування, на яких його немає - без терморегулятора ви не зможете встановити оптимальну температуру для різних типів волосся, а значить, випрямлення може пошкодити волосся.
2
Також потрібно звертати увагу на те, яка робоча поверхня прасування. Сьогодні виробляють апарати з різними поверхнями - як металевими, так і керамічними. Керамічні пластини на прасування збільшують їх вартість, але вони безпечніші та якісніше.
3
Серед керамічних покриттів зустрічаються також і турмалінові пластини. Вони наносяться поверх керамічних. Такі прасування мають можливість рівномірно нагріватися, вони не обпалюють волосся і розгладжують їх в більш щадному режимі. Волосся випрямляються дуже бережно, що зменшує ламкість і можливе розтин. Утюжок з турмаліновим покриттям - один з кращих варіантів, який тільки можна знайти.
4
Металеві ж прасування часто забезпечуються додатковими насадками. Тому якщо ви хочете не просто випрямити волосся, а створити оригінальну зачіску, має сенс розглянути варіант покупки прасування з готовими насадками. Такі насадки можуть допомогти вам створити гофровані або хвилясті пасма, з яких в подальшому можна моделювати різні зачіски. Так що якщо ваші волосся досить витривалі, ви можете дозволити собі і металевий праску з додатковими насадками.
5
Відповідно з довжиною вашого волосся підбирайте ширину робочих поверхонь прасування. Якщо волосся довге і густе, вибирайте праску з широкими пластинами. Якщо короткі - вам підійде праску з більш вузькими пластинами.
6
Зверніть увагу на додаткові функції, які має той чи інший утюжок. Залежно від виробника дані функції можуть варьіроваться.К наприклад, функція іонізації, яка зустрічається у керамічних і турмалінових прасуванням, здатна закривати розкрилися лусочки волосся і відновлювати їх структуру.Подобному відновленню може сприяти так само і інфрачервоне випромінювання. Правда, воно більше спрямоване на утримання і збереження вологи у волоссі, надаючи їм жвавість. Ця функція так само здатна утримувати ефект укладання волосся набагато дольше.Функція автоматичного сенсорного контролю здатна самостійно встановлювати потрібну температуру нагрівання без вашої участі.
7
Ще один момент, який не особливо принциповий, але на нього так само слід звернути увагу - вага вашого майбутнього прасування. Прикиньте, наскільки зручно вам буде тримати його в руках, не напружує чи ваші руки його можлива тяжкість.
8
І нарешті, звертайте увагу на фірму-виробника, так як це теж важливий аспект вибору товару. Намагайтеся зупиняти свій вибір на професіоналах, що виробляють обладнання для спеціалізованих перукарських салонів.
9
Щоб правильно випрямити волосся купленим праскою, попередньо нанесіть на волосся термоактивне молочко і засіб для укладки. Злегка підсушіть зволожене волосся і починайте распрямлять їх праскою пасмо за пасмом, витягуючи волосся з пучка на маківці. Закінчивши випрямлення, знову побризкати волосся лаком для укладання.