Як підготувати цікаві вироби до зимових свят.

Зима - щедре пору року на свята. Це і Новий рік, і Різдво, і старий Новий рік, і День Святого Валентина, і 23 лютого. До всіх цих чудовим свят можна виготовити найрізноманітніші падлюка разом з вашими дітьми.
Вам знадобиться
  • - картон;
  • - кольоровий папір;
  • - клей ПВА;
  • - ножиці;
  • - паперові серветки;
  • - палички для морозива.
Інструкція
1
До новорічних свят зробіть ялинку з паперових серветок. З картону спорудити конус, це буде підстава для ялинки. Зі звичайних паперових серветок виготовте імпровізовані голочки або ялинкові іграшки.
2
Для цього складіть серветку в кілька шарів. Потім складіть ще два рази, щоб вийшов маленький квадрат. Скріпіть посередині степлером. Виріжте гурток.
3
Підніміть кожен шар догори і сформуйте деталь, що нагадує квітку-півонія або гвоздику. Зробіть багато таких квіток різного кольору.
4
Обклейте конус з картону деталями із серветки по колу, починаючи знизу. Верх конуса прикрасьте зіркою з червоного картону. Щоб ялинка сяяла, побризкати на неї лаком для волосся з блискітками.
5
До Різдва змайструєте янголят. Виріжте з білого картону тулуб, крила, голову і руки ангела. Прикрасьте гуашшю. Намалюйте обличчя. З вати зробіть волосся і приклейте їх до голови клеєм ПВА.
6
Зробіть отвори на тулуб діркопробивачем або ножицями. Прикріпіть крила і ноги дротом. Місця з'єднання задекоріруйте перлинами. З фольги зробіть німб. Прикріпіть петельку з ниток. Цього ангела можна повісити на ялинку або лампу.
7
До дня Святого Валентина зробіть записники у формі сердечок. З двостороннього картону червоного кольору виріжте серце (його розмір може бути різним, це залежить тільки від вашого бажання). Складіть сердечко навпіл.
8
З паперу білого кольору виріжте кілька сердець меншого розміру. Складіть їх навпіл і вкладіть один в одного. Листочки покладіть в обкладинку (червоне серце з картону). Скріпіть всі степлером. На листочках напишіть компліменти, побажання та просто приємні слова.
9
Привітайте чоловіків з 23 лютого і подаруйте пазл, зроблений своїми руками. Підберіть підходящу фотографію. Візьміть дерев'яні палички від ескімо. Розріжте фотографію на смужки, рівні по ширині паличок. Приклейте їх клеєм ПВА. Пазл готовий.