Що потрібно для відкриття магазина одягу. організація роботи магазину фірмового одягу.

У сфері продажу одягу досить висока конкуренція. Але це анітрохи не повинно бентежити початківців підприємців, які відкривають свої магазини. Варто тільки почати, і невеликий магазинчик одягу може стати відправною точкою для розвитку цілої роздрібної мережі.
Щоб розпочати бізнес в якомусь напрямку, необхідно знати цю сферу зсередини не тільки в теорії. Дуже важливо отримати досвід і набути необхідних навичок, попрацювавши в чиємусь магазині. Кілька місяців праці в якості продавця або адміністратора допоможуть вам побачити плюси, які ви зможете використовувати в своєму бізнесі, і помітити мінуси, які дадуть можливість уникнути власних помилок. Також станьте постійним клієнтом найбільш відвідуваних торгових точок з продажу одягу вашого міста і постарайтеся проаналізувати, що саме приводить їх власників до такого успіху. Перш ніж орендувати приміщення і завезти товар, ви повинні намалювати портрет вашого покупця: соціальний статус, рівень доходу, вік, статева приналежність. Проаналізуйте ринок і знайдіть свою конкурентоспроможну нішу. На цьому ж етапі придумайте назву майбутнього магазина. Нехай воно буде яскравим і незабутнім. Офіційно зареєструйте ваш бізнес. Ви можете відкрити товариство з обмеженою відповідальністю або індивідуальне підприємництво. Паралельно з реєстрацією організаційно-правової форми вашого підприємства почніть шукати постачальників для свого магазина. Оскільки до цього моменту ви вже визначтеся з тим, який саме товар продаватиметься з ваших прилавків, це і буде критерієм відбору майбутніх партнерів. Ви можете вибрати як одного, так і декількох постачальників, умови співробітництва з якими будуть найбільш прийнятними для вас. Запорука успіху будь магазина - це його місце розташування. Так як ваш магазин повинні відвідувати якнайбільше людей, то і перебувати він повинен там, де максимальна прохідність. Тому найоптимальніший варіант - це оренда приміщення в торговому центрі площею не менше 100 квадратних метрів. Якщо ж там потрібен ремонт, не скупіться на цю статтю витрат, оскільки комфортне перебування в магазині дуже сильно впливає на бажання покупця затриматися в ньому і придбати необхідний товар. Особливу увагу приділіть набору персоналу. За прилавком повинен стояти людина, яка не просто зможе прийняти гроші і віддати товар. Ставтеся вимогливо як до зовнішнього вигляду ваших продавців, так і до їх вмінню спілкуватися з людьми. На самому початку ведення бізнесу не економте на рекламі. Проводите різні акції, розіграші. Використовуйте будь-яку ідею і можливість, щоб привернути до себе увагу потенційного покупця і зробити з нього постійного клієнта.
Для того, хто вирішив зайнятися роздрібною торгівлею чоловічим і жіночим одягом, місце на ринку знайдеться обов'язково - ринок цей розбитий на безліч сегментів, багато з яких практично «гумові», тобто що дозволяють все новим і новим гравцям створювати успішні торгові підприємства.
Для початку вам потрібно вирішити, за якою схемою буде працювати ваш магазин. Два найпоширеніші варіанти - незалежна мультибрендова точка продажів і магазин, відкритий на умовах франчайзингу, тобто з використанням досвіду і репутації вже розкрученої мережі. Друге набагато простіше і особливо добре підходить для починаючого підприємця, в цьому випадку компанія-франчайзер дуже багато чого зробить за вас, взамін отримуючи частину доходу і вашу згоду дотримуватися її правил і стандартів в работе.С точки зору стратегії один з найважливіших кроків перед відкриттям магазину одягу - це вибір місця, в якому він розташується. Знайти відповідне місце з хорошою прохідністю і орендувати приміщення, що відповідає вашим цілям - ось те, що вам потрібно буде зробити в першу чергу. Популярне на сьогоднішній день рішення цієї проблеми - договір з адміністрацією одного з торгових чи торгово-розважальних центрів, що дозволяє позбавитися від безлічі проблем, які господареві відокремленого магазину зазвичай доставляють дозвільні організаціі.Еслі ви відкриваєте магазин одягу за системою франчайзингу, його оформлення ваш старший партнер, швидше за все, візьме на себе, так як відповідність фірмовому стилю - обов'язкова вимога практично всіх компаній-франчайзерів. Те ж саме стосується і торгового устаткування, яке, швидше за все, буде надано в ваше розпорядження. Якщо ж ви зважилися відкрити незалежний мультибрендовий магазин, питання дизайну та оформлення вирішувати належить вам, тому без професійного дизайнера вам в такому разі не обойтісь.Наконец, величезне значення в роздрібному продажі одягу має торговий персонал, обслуговуючий відвідувачів магазину. Нестачі в продавців-консультантів з досвідом роботи на ринку праці немає, проте, знайти такого продавця, як вам хотілося б, напевно виявиться дуже складно. Тому, якщо ви дійсно дбаєте про репутацію свого майбутнього магазину, не просто прийміть на роботу людей, які колись і десь продавали одяг, а організуйте для них навчання і особисто переконаєтеся в їх достатньої кваліфікації для роботи у вас.