Як зробити автозапуск диска.

Якщо автозапуск відключений, то комп'ютер кожен раз пропонує користувачеві вибрати дію, здійснюване при завантаженні диска. При включеному автозапуск е це дія треба вибрати тільки один раз, надалі воно буде відбуватися автоматично. Таким чином, ця програма створена для економії часу.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск».
2
Клацніть на «Панель управління».
3
Виберіть пункт «Автозапуск».
4
Для кожного типу фалів виберіть дію, яку комп'ютер виконуватиме автоматично при включенні диска .Наприклад, для DVD- диска з фільмом є наступні варіанти действій.- Відтворювати фільм через програвач Windows Media.- Відтворювати фільм через програвач CyberLink PowerDVD.- Відкрити диск для перегляду використовуючи проводнік.- Чи не виконувати ні яких действій.- Питати щоразу.
Корисна порада
Автозапуск можна налаштувати для будь-яких носіїв і пристроїв.
Сучасні автомобільні сигналізації дозволяють не тільки убезпечити транспортний засіб від угону, але і виконують багато інших корисних функцій. Сигналізація з запуском двигуна дозволяє завести автомобіль з пульта, не виходячи з дому. Така функція незамінна в холодну пору року і на машинах з дизельним двигуном, який потребує тривалого прогріванні.
Інструкція
1
Бувають сигналізації, які вже включають в себе функцію автозапуску двигуна, який необхідно запрограмувати при установці. Якщо такої функції немає, то можна докупити модуль автозапуску, який підключається до сигналізації окремо, але тільки в тому випадку, якщо в системі є додатковий канал.
2
Принцип роботи автозапуску простий. Якщо у вас автомобіль з АКПП, але не турбований, ви ставите машину на охорону звичайним способом. Якщо у вас МКПП або турбіна, то ставити автомобіль на охорону необхідно при працюючому двигуні - це дозволяється системі. Якщо двигун заглох до того, як ви встигли натиснути на брелок сигналізації, машина з пульта не заведеться.
3
Істотним мінусом автозапуску є необхідність залишати другий ключ запалювання в машині. Він поміщається в спеціальний блок, який приймає сигнал з пульта і передає на замок запалювання. Замок запалювання зчитує сигнал з ключа, як включення двигуна, і заводить машину. Після того, як машина завелася, вона може 20-30 хвилин працювати автономно, після цього затихне.
4
Але в сильні морози завести машину з пульта можна. Після мінус 20-25 замок замерзає і не приймає надходять сигнали. Або для повноцінної роботи системи не вистачає потужності акумулятора.
5
Сигналізація в першу чергу повинна виконувати свої охоронні функції, тому при виборі зверніть увагу на ступені захисту, особливо на наявність діалогового коду.
6
Якщо автомобіль має турбований двигун, то при роботі на великих оборотах вони сильно нагрівається. Для його охолодження можна використовувати функцію турботаймера. Після постановки машини на охорону двигун продовжує працювати ще 1-3 хвилини на холостих обертах, тим самим охолоджуючи турбіну. Модуль турботаймера можна придбати і встановити окремо від охоронної системи.
Зверніть увагу
Якщо проста сигналізація тільки захищає автомобіль від викрадення, то сигналізація з автозапуском забезпечує Вам ще й додатковий ступінь комфорту. Автозапуск означає, що система самостійно запускає і зупиняє двигун по заданому Вами алгоритму. В результаті, Вам більше не доведеться сидіти в холодному салоні і чекати, поки мотор прогріється.
Корисна порада
Автосигналізації з автозапуском - Угона.нет. Професійний захист від викрадення та консультування в Москві, Петербурзі, Нижньому Новгороді і Краснодарі. Ми рекомендуємо використовувати ці сигналізації при побудові протиугінних комплексів. Нагадуємо, що автосигналізація не забезпечує достатній протиугінний потенціал, необхідна установка додаткового іммобілайзера і механічних засобів захисту.