Як додати музику до фільму.

Щоб поміняти саундтрек до фільму , зовсім не обов'язково йти вчитися на звукорежисера. Достатньо мати під рукою програму Sony Vegas і навички роботи з цією програмою.
Інструкція
1
Запустіть Sony Vegas і відкрийте необхідний файл: натисніть пункт меню File> Open (або використовуйте гарячі клавіші Ctrl + O), виберіть фільм і натисніть Open. Файл з'явиться на так званому таймлайне (англ. Time - «час», line - «лінія») - області з тимчасовою шкалою в нижній частині програми. Кількість шарів, які з'являться на таймлайне залежить від того, скільки доріжок містить файл з фільмом. Проте, доріжок повинно бути як мінімум дві: з відео та звуком.
2
Все доріжки завантаженого в програму файлу за замовчуванням згруповані, тобто є єдиним цілим. Іншими словами, якщо ви зараз спробуєте видалити аудіодоріжку, то разом з нею видаліть і відеодоріжку. Тому необхідно відокремити їх один від одного.
3
Виділіть аудіодоріжку, якшо по ній лівою кнопкою миші. Тепер відокремте її. Зробити це можна двома способами. Перший: клікніть по ній правою кнопкою миші і в випадаючому меню виберіть Group> Remove From. Другий, і більш швидкий, - просто натисніть U на клавіатурі.
4
Видаліть доріжку. Зробити це можна також декількома способами. Перший: натисніть пункт головного меню Edit> Delete. Другий: клікніть правою кнопкою миші по доріжці і виберіть Delete. Третій: натисніть Delete на клавіатурі. Альтернативний варіант: ви можете просто заглушити аудіодоріжку, натиснувши на кнопочку Mute, яка знаходиться в лівій частині доріжки, на панелі налаштувань. Якщо аудиодорожек декілька, виконайте це з усіма. Тепер на таймлайне у вас повинна залишитися тільки відеодоріжці.
5
Додайте необхідну музику в програму тим же способом, який описаний в першому кроці. Доріжка з музикою з'явиться на таймлайне. Щоб синхронізувати музичну доріжку з відеорядом, переміщайте її вліво-вправо за допомогою миші. Аналогічним чином можна переміщати і сам відеоряд.
6
Щоб зберегти результат, натисніть пункт меню File> Render as, в поле Save as Type виберіть необхідний формат для кінцевого відео (якщо натиснути на кнопку Custom, можна виявити додаткові настройки цього формату), вкажіть ім'я, шлях і клікніть Save .