Як підняти унітаз. Як протягнути мережевий кабель в квартирі.

Під час ремонту санвузла може виникнути проблема, коли підлога з знову покладеної плиткою стає трохи вища розрахункового рівня. В цьому випадку доводиться піднімати унітаз . Дії майстра залежатимуть від методу кріплення унітаз а до підлоги.
Вам знадобиться
  • - гайковий ключ;
  • - гайки або шайби відповідного діаметру;
  • - молоток;
  • - зубило або велика слюсарна викрутка;
  • - пила-болгарка;
  • - силіконовий герметик.
Інструкція
1
Якщо унітаз встановлений за допомогою спеціальних шпильок, вмонтованих «намертво» в підлогу, зніміть його без руйнування деталей кріплення. Від'єднайте підводку води до змивні бачки, попередньо закривши вентиль. Відкрутіть гайки з шпильок і зніміть унітаз .
2
Вийміть унітаз ний випуск з розтруба каналізаційної труби. На шпильки встановіть кільця з гайок або інших металевих предметів відповідного діаметру за рівнем нової підлоги. Знову встановіть унітаз , заведіть випуск унітаз а в розтруб каналізаційної труби і закрутіть гайки на шпильки.
3
Якщо унітаз змонтований «на невилучення», акуратно розбийте плитку і цементну стяжку навколо унітаз а молотком і зубилом, висвердлите свердлом, великий слюсарної викруткою або іншим підходящим інструментом . Зріжте старі шпильки «болгаркою» і зніміть унітаз , від'єднавши попередньо бачок від труби з водою.
4
Виставите унітаз на необхідний вам рівень за допомогою гайок або шайб підходящого розміру. Змастіть силіконовим герметиком гофрований перехідною рукав і з'єднайте випуск унітаз а з горловиною каналізаційної труби. Через монтажні отвори закріпіть унітаз в бетонній підлозі анкерами і шайбами.
Зверніть увагу
Фаянс або кераміка, з яких виконана чаша унітазу, - дуже крихкий матеріал. Досить одного необережного удару молотком, щоб унітаз був безнадійно зіпсований, тому при роботі будьте дуже акуратні і не застосовуйте надлишкової сили при затягуванні кріплення унітазу. З цієї ж причини металева шайба анкера для кріплення унітазу до бетонної підлоги обов'язково повинна мати прокладку з товстої гуми під керамічну частину.
Корисна порада
При необхідності свердління отворів в плитці підлоги спочатку використовуйте безударний режим роботи дриля. Ударний режим включайте тільки тоді, коли свердло вже пройшло плитку.