Як перевозити дитину.

Безпечне перевезення дітей в автомобілі не може здійснюватися без спеціальних утримуючих пристроїв. Подбайте про безпеку вашого дитини , встановіть автокрісло або бустер в машину.
Інструкція
1
В ПДР чітко вказані правила перевезення дітей в автомобілях: «Перевезення дітей до 12-річного віку в транспортних засобах, обладнаних ременями безпеки, повинна здійснюватися з використанням спеціальних дитячих утримуючих пристроїв, відповідних вазі та росту дитини, чи інших засобів, дозволяють пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки, передбачених конструкцією транспортного засобу. А на передньому сидінні легкового автомобіля - тільки з використанням спеціальних дитячих утримуючих пристроїв. Забороняється перевозити дітей до 12-річного віку на мотоциклі ».
2
Під утримують пристроями маються на увазі дитячі автокрісла або бустери.Автокресла підбираються за зростом і вагою дитини і мають різні групи: 0-13 кг (група 0 плюс) 0-18 кг (група 0 плюс/1) 9-18 кг (група 1) 9-25кг (група 1,2) 15-36 кг (група 2,3) 9-36 кг (група 1,2,3) Все автокрісла необхідно підбирати виходячи з цих критеріїв. Тільки так можна добитися максимальної безпеки дитини .
3
Бустер представляє собою невелике сидіння без спинки. Він не так зручний, як автокрісло, і служить для того, щоб пристебнути дитини штатним ременем безпеки. Адже якщо дитина росту невеликого, ремінь буде проходити прямо під горлом маленького пасажира. При аварійній ситуації, такий ремінь не тільки не захистить, а й посилить ситуацію.
4
Якщо вас чекає поїздка в машині без дитячих утримуючих засобів (таксі), то можна купити фіксатор на ремінь безпеки. Таке пристосування фіксує ремінь на потрібну висоту і дозволяє пристебнути дитини правильно.