Як знайти генеалогічне древо.

Якщо ви мрієте докладніше дізнатися про своїх предків, вам потрібно навчитися працювати з архівними джерелами, спілкуватися з родичами і формувати генеалогічне дерево. Починати генеалогічне дослідження найкраще зі складання свого родоводу.
Вам знадобиться
  • - архівні документи;
  • - старі фотографії;
  • - розмови з близькими.
Інструкція
1
Намагаючись більше дізнатися про свій рід-племені, врахуйте, що запам'ятати всі неможливо. Тому записуйте всі факти і вказуйте їх джерела, ретельно формуючи зі старих листів, фотографій і паперів спеціальні папки з документами.
2
Проведіть ревізію старих документів і фото. До документів, які містять генеалогічну інформацію відносяться: свідоцтва про народження, шлюб, розірвання шлюбу, свідоцтва про смерть, трудові книжки, грамоти, посвідчення, паспорти, атестати, орденські книжки, військові квитки, дипломи і т. Д.
3
При спробі знайти і сформувати генеалогічне дерево зверніть знімання на імена, дати, місце проживання і родинні зв'язки між вашими предками. З усіх документів знімайте ксерокопії, складаючи в одну папку документи по материнській лінії, а в іншу - по батьківській. Щоб у вашому маленькому сімейному архіві НЕ панував хаос, для документів на кожну людину знадобиться окремий конверт або папка.
4
Безцінну інформацію про ваших предків розкажуть старенькі родичі. У них ви також можете виявити багато цінних для вас документів. Не нехтуйте цим фактом. Разом з тим не забувайте ставити їм навідні і уточнюючі питання, тому що увага у таких людей досить розсіяне.
5
Величезну роль для генеалогії грають архіви. Для пошуку свого генеалогічного древа зверніться з запитом до відповідного архів або попросіть надати вам архівні документи для роботи в читальному залі. Для архівного запиту вам потрібно знати прізвища, імена та по батькові цікавлять вас людей, їх дати народження або хоча б приблизні роки життя, місце проживання, національність, стан (козацтво, дворянство, міське стан), сімейний стан і т. П.
6
Звертаючись до архіву із запитом про пошук інформації про своїх предків, врахуйте, що їх послуги надаються на платній основі. Адреси державних архівів у різних регіонах РФ знаходяться на сайті http://www.rusarchives.ru/state/list.shtml.
7
У випадку якщо ви хочете просто дізнатися генеалогічне древо якихось відомих династій або людей, відвідайте музей, присвячених їх пам'яті. Крім експонатів, там часто представлено і їх родовід.