Як зібрати караоке.

Для того щоб отримати можливість співати вдома під караоке, абсолютно необов'язково купувати спеціально призначений для цього програвач. Можна скористатися наявним комп'ютером, підключивши його до телевізора і додавши мікрофон.
Інструкція
1
Створення домашньої караоке-системи на основі комп'ютера почніть з виготовлення спеціального мікрофона, який виглядає як сценічний, але при цьому сумісний з комп'ютером. За основу візьміть звичайний мікрофон для побутової караоке-системи. Замініть його 6,3-міліметровий штекер на 3,5-міліметровий (також монофонический), а динамічний капсуль - на електретний, розрахований на напругу в 1,5 В, дотримуючись полярності (мінус - до екрану дроти). Зафіксуйте вимикач мікрофона у включеному положенні. Ні в якому разі не підключайте цей мікрофон до гнізда звукової карти, призначеному для колонок - монофонічний штекер викличе коротке замикання одного з каналів.
2
Встановіть в комп'ютер відеокарту, яка допускає підключення до телевізора через композитний канал. Такі карти бувають двох видів: одні починають виробляти сигнал для телевізора відразу після включення (на екран виводиться навіть заставка BIOS), а інші - тільки після запуску спеціальної утиліти. Карта першого типу переважніше, особливо, якщо на машині встановлений Linux. Перед доопрацюванням комп'ютера і підключенням їх до телевізора вимкніть живлення обох пристроїв.
3
Перевіривши, чи працює виведення зображення з комп'ютера на а телевізор, а також чутні чи в динаміках звуки, вимовлені перед мікрофоном, перейдіть на наступний сайт: http://karaoke.ruВиберіте цікаву для вас пісню і приступите до її виконання. Якщо запустити програвання пісні не вдається, встановіть Flash Player або, якщо він вже встановлений, поновіть його до новітньої версії. Почувши гул з динаміків (так звана акустична зворотний зв'язок), зменшіть гучність або відсуньте колонки подалі від мікрофона. Якщо телевізор трубковий, не ставте колонки поруч з ним. Щоб обстановка в кімнаті вийшла майже така ж, як у справжньому караоке-клубі, вимкніть світло - і можна співати.