Як відключити проксі в браузері.

Налаштування браузерів для використання proxy-серверів дозволяє отримувати доступ до інтернету через локальне з'єднання або певний комп'ютер. Більшість браузерів можуть використовувати окремі проксі-сервери , встановлення яких не вплине на роботу інших програм і служб.
Інструкція
1
Відключити проксі-сервери можна двома способами. Якщо вам необхідно тимчасово призупинити роботу з цими ресурсами, то вимкніть глобальні налаштування. Якщо ж ви більше не плануєте підключатися до мережі через сервери proxy, то очистіть потрібні поля. В браузері Opera натисніть клавішу F12 і дочекайтеся появи нового меню. Зніміть галочку з пункту «Використовувати проксі-сервери ».
2
Для повного очищення списків серверів натисніть клавіші Ctrl і F12. Після відкриття нового меню перейдіть у вкладку «Розширені» і виберіть підменю «Мережа». Натисніть кнопку «Проксі-сервери» і очистіть всі запропоновані поля. Збережіть налаштування і перезавантажте браузер.
3
Якщо ви використовуєте браузер Mozilla FireFox, то запустіть його і відкрийте вкладку «Настройки». Виберіть пункт «Загальні настройки». Знайдіть вкладку «Додаткові» і відкрийте її. Виберіть підменю «Мережа» та натисніть кнопку «Налаштувати», розташовану поруч з пунктом "З'єднання». Встановіть галочку поруч з пунктом "Ручна настройка сервісу проксі» і очистіть всі поля. Тепер активуйте пункт «Без проксі». Кілька разів натисніть кнопки Ok і перезавантажте браузер.
4
Програма Google Chrome використовує адреси проксі-серверів, які вказані в настройках з'єднання з інтернетом. Відкрийте меню налаштувань цього браузера і виберіть вкладку «Додаткові». Натисніть кнопку «Змінити налаштування проксі-сервера», розташовану в меню «Мережа».
5
Після відкриття меню серверів proxy для операційної системи Windows натисніть кнопку «Налаштування». Зніміть галочку з пункту «Використовувати проксі-сервери для цього з'єднання». Натисніть кнопку «Застосувати» і закрийте меню.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VB-IaAPYZ88