Як знайти свій гаманець в Webmoney. знайти wmid по фио.

Система розрахунків електронними грошима досить зручна. Вона дозволяє економити час, підвищує комфорт. За допомогою електронного гаманця Webmoney можна оплачувати товари і послуги чи отримувати гроші, не виходячи з дому, але як бути, якщо держатель не може знайти свій гаманець в системі?
Інструкція
1
Існує кілька способів, за допомогою яких ви можете відшукати гаманець в Webmoney. В першу чергу перевірте свою електронну пошту. Після того, як реєстрація гаманця в системі завершена, вам повинно прийти лист, в якому вказано WMID - ідентифікаційний номер, присвоєний гаманцю.
2
Якщо з якої-небудь причини даного листа немає, можна спробувати інший варіант. Відкрийте сторінку входу на ресурсі Webmoney. Передбачається, що до цього ви вибрали один з варіантів (способів) входу: за допомогою сертифіката, за допомогою Enum-авторизації або через логін і пароль.
3
Якщо на вашому комп'ютері встановлений сертифікат, після вибору даного способу авторизації в системі, ви автоматично потрапите в свій гаманець, де можна буде дізнатися всі відсутні дані (WMID, WMR/WMZ - номер рублевого або валютного гаманця).
4
Якщо при реєстрації ви вибрали один із способів Enum-авторизації (питання-відповідь на стільниковому телефоні, за відбитком пальця або за допомогою повідомлень), вам не обов'язково знати номер гаманця або WMID, досить того, щоб збіглися відбитки пальців або того, що у вас під рукою знаходиться саме той телефон, номер якого ви вказали.
5
Вхід за допомогою логіна і пароля не рекомендований самою системою, так як не дуже надійно захищає від несанкціонованого доступу і не забезпечує достатній ступінь збереження коштів у гаманці. Тим не менше, якщо ви пам'ятаєте потрібні дані, введіть їх, і ви потрапите в кабінет зі списком гаманців і номером WMID.
6
У тому випадку, якщо ви не можете авторизуватися на сторінці входу, зверніться в службу підтримки системи Webmoney, опишіть суть проблеми і повідомте дані, які ви вказали при реєстрації - прізвище, ім'я та по батькові, номер стільникового телефону. При цьому обов'язково вкажіть правильну адресу своєї електронної пошти, інакше ви не зможете отримати відповідь.
Ви спізнюєтеся на роботу, тому що не можете знайти гаманець? Ви абсолютно не в силах згадати, коли востаннє його бачили? Удвічі прикро, якщо в гаманці зберігалися всі готівкові, банківські картки і водійське посвідчення. Використовуйте всі своє розсудливість і пам'ять, щоб, не гаючи часу, знайти дорогоцінну пропажу.
Інструкція
1
Перевірте кімнати свого будинку, які ви щойно відвідали. Подивіться в очевидних місцях. Перегляньте там, де гаманець міг би бути. Не варто в паніці переривати купу одягу і вивертати всі кишені і сумки. Замість цього просто озирніться навколо, щоб побачити, чи є гаманець на видноті.
2
Шукайте гаманець в тому місці, де він повинен бути або де він зазвичай лежить. Загляньте в повсякденну сумку або борсетку, в кишеню своєї вчорашньої куртки або штанів, у нагрудну кишеню свого піджака. Переконайтеся, що ви просто забули про гаманець. Іноді речі лежать там, де ви їх завжди залишаєте.
3
Перевірте на собі. Це звучить безглуздо, але ви можете забути, що поклали гаманець в кишеню або сумку. Перевірте ці очевидні місця ще раз, навіть якщо ви це вже зробили.
4
Перевірте кишені куртки, пальто або штанів на предмет дірок. Може, гаманець просто провалився в підкладку вашого плаща або сумки.
5
Тепер ви знаєте, що гаманця точно немає в будинку. Уважно дивіться в під'їзді, навколо вашого будинку, у вашому автомобілі. Якщо у вас є гараж, пройдіть навколо нього і вивчіть кожен міліметр всередині. Будьте уважні і прискіпливі до себе. Поверніться назад і подивіться в більш ймовірних місцях, навіть якщо ви не пам'ятаєте, що там проходили.
6
Створіть список місць, які ви вже перевірили, щоб не повертатися до них знову. Гаманець - досить об'ємний предмет. Можливо, ви щось упустили з місць пошуку. Рідко губляться гаманці з кишень і борсеток. До речі, проста прибирання в квартирі і навколо неї цілком може виявити пропажу. Якщо ні, ну, принаймні, ви прибралися!
7
Згадайте останнє місце і час, коли ви тримали в руках свій гаманець. Чи були ви в ресторані або в супермаркеті? Повторюючи свої дії після цього, можливо, ви механічно прийдете до своєї пропажу. Такі речі зазвичай відбуваються, коли ми знаходимося на автопілоті і відволікаємося.
8
Обдзвоніть людей і місця, які ви недавно відвідали. Зателефонуйте друзям, на роботу, в ресторан і т.д. Вони можуть знайти вашу пропажу, але ніяк не ідентифікувати її з вами.
9
Заручившись допомогою інших, ви підвищуєте ваші шанси на виявлення гаманця. Ви навіть можете помістити оголошення в місцевій газеті. Шанси, що повернуть гроші, малі, але ось отримати назад свої документи цілком реально.
10
Розгляньте можливість того, що гаманець був вкрадений. Не турбуйтеся і не панікуйте. Якщо є підстави, можна звернутися в поліцію. Вони зобов'язані прийняти заяву про крадіжку. Хоча шанси відшукати гаманець досить малі. При підозрі на крадіжку, негайно зателефонуйте в банк і заблокуйте свої банківські картки. Документи ж можна відновити.
11
Остання надія: закрийте очі. Розслабтеся і заспокойтеся. Потім відновите спроби пошуку. Зі свіжою головою загубився гаманець набагато легше знайти.
12
Якщо всі спроби виявилися безрезультатними, залишається тільки один вихід: замінити гаманець. Негайно йдіть в магазин і купіть собі новий, красивий і модний гаманець. Це згладить розчарування і стрес.