Як зробити портфоліо в фотошопі.

Графічний дизайнер, ілюстратор, фотограф і будь-який інший, чия робота пов'язана з створенням зображень, рано чи пізно задається питанням створення портфоліо . Будучи онлайн-варіацією візитної картки, воно задає тон у спілкуванні з клієнтом.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop
Інструкція
1
Запустіть Adobe Photoshop і створіть новий документ (Ctrl + N або File> New) шириною 500 і висотою 650 пікселів. Створіть фон: Layer> New Fill Layer> Pattern, в вікні відразу натисніть ОК, а в наступному виберіть відповідний на ваш погляд фон (на картинці узор під назвою Pink with Flecks, він знаходиться в розділі Color Paper) і знову натисніть ОК.
2
Створіть ще один документ такого ж розміру і аналогічним чином залийте його візерунком Yellow Lined, він теж знаходиться в розділі Color Paper. Збережіть документ (Ctrl + S) з розширенням Jpeg. Відкрийте збережений документ, перетягніть його на документ, створений в першому кроці інструкції, і за допомогою команди вільної трансформації помістіть його так, як показано на картинці.
3
Створіть тінь від документа у вигляді тетрадного листа. Для цього в списку шарів клікніть по цьому шару правою кнопкою миші і виберіть пункт Blending Options. Виберіть вкладку Drop Shadow і налаштуйте тінь на свій розсуд. Зверніть увагу на пункт Angle, за допомогою нього вам необхідно задати кут падіння тіні. Натисніть ОК.
4
Виберіть інструмент Line Tool (гаряча клавіша U, перемикання між суміжними елементами Shift + U), встановіть червоний колір і створіть на аркуші смужку, яка імітує зошитові поля.
5
Створіть новий шар. Виберіть синій колір, а потім інструмент Brush Tool (B, Shift + B) і від руки напишіть у верхній частині аркуша «Моє портфоліо ». Щоб підкреслити напис «Моє портфоліо », використовуйте інструмент Line Tool. З іншого боку, з цією метою можна використовувати який-небудь шрифт (T, Shift + T), наприклад, Acquest Script або Alexandra Zeferino One. Вони відсутні в Windows, але їх можна знайти на сторінці, посилання на яку вказана в нижній частині цієї інструкції.
6
Скачайте в інтернеті зображення з шаблоном фотознімку, відкрийте в Adobe Photoshop, виріжте (для цього можна використовувати Magic Wand Tool, Magnetic Lasso Tool і пр.) І помістіть на головний документ. За допомогою команди вільної трансформації відрегулюйте до потрібних розмірів і поверніть під потрібним кутом. Додайте в потрібному місці.
7
Скопіюйте шаблон фотознімку два рази за допомогою гарячих клавіш Ctrl + J. Так само як і в попередньому кроці інструкції, розмістіть їх під потрібним кутом і в потрібних місцях.
8
За допомогою інструментів Brush Tool або Type Tool створіть написи до тих знімків.