Як набрати внутрішній номер. додатковий номер на стільниковому.

У деяких організаціях є всього один телефонний номер , при цьому до лінії підключена офісна АТС. Щоб додзвонитися до певного співробітника, після відповіді автоінформатора необхідно набрати додатковий номер , зазвичай у тоновому режимі.
Інструкція
1
Якщо ви подзвонили на номер офісної АТС із стільникового телефону, дочекавшись запрошення автоінформатора, просто наберіть додатковий номер . Навіть якщо тонових сигналів при цьому ви не почуєте, в лінію вони передані все одно будуть. Якщо співробітник, з яким ви бажаєте зв'язатися, знаходиться біля телефону, незабаром ви зможете з ним поговорити. Якщо ж його немає на місці, довго на лінії не залишайтеся, адже тарифікація дзвінка починається з моменту відповіді на нього автоінформатора.
2
При дзвінку з міського телефону все залежить від того, який АТС ви обслуговуєтеся. Якщо вона підтримує тоновий набір, то ваш домашній апарат, швидше за все, давно переведений у відповідний режим відповідним перемикачем, і набирати додатковий номер можна відразу після запрошення. Якщо ж ні, набравши номер офісної АТС в імпульсному режимі, дочекайтеся запрошення автоінформатора, після чого натисніть клавішу із зірочкою (вона перемкне ваш апарат у тоновий режим), а потім додатковий номер . Після того, як ви поговорите і покладіть трубку, апарат автоматично переключиться в імпульсний режим.
3
Телефонні апарати з дисковим номер онабірателем, як і ранні моделі кнопкових, в тоновому режимі працювати не можуть. Якщо вам часто доводиться телефонувати на офісні АТС, а телефон у вас не підтримує такий режим, купіть спеціальний прилад - бипер. Він складається з клавіатури, електронного синтезатора DTMF-сигналів і динаміка, а живиться від батарейок. Досить піднести динамік бипера до мікрофона телефонної трубки і набрати відповідні цифри - і офісна АТС розпізнає додатковий номер .
4
Якщо ж телефонний апарат не підтримує тоновий набір, а бипера ні, а також якщо додатковий номер потрібного співробітника вам невідомий, після запрошення автоінформатора нічого не робіть, і через півхвилини вам відповість секретар організації, в яку ви дзвоните. Назвіть йому прізвище співробітника, з яким ви хочете поговорити, і він перемкне вас на відповідний додатковий номер вручну.