Як прикрасити зал повітряними кулями. прикраса темного приміщення для весілля.

Готуючись до якого-небудь торжества, багато хто вибирає варіант прикраси святкового банкетного залу або сцени за допомогою повітряних куль. Проте ціни на таку послугу не всіх влаштовують. У такому випадку можна спробувати прикрасити зал кулями своїми силами.
Вам знадобиться
  • - приміщення, яке необхідно прикрасити;
  • - багато різнокольорових повітряних куль (не менше 100);
  • - насос для надування кульок.
Інструкція
1
Для початку визначте кольорову гаму, в якій буде виконана ваша композиція з повітряних куль. Для дитячого свята оформите приміщення великою кількістю різнокольорових кульок. У цьому випадку також добре підійдуть фольговані кулі, на яких зображені різні персонажі з дитячих мультиків і казок.
2
Для весільної церемонії вибирайте тон кульок дуже ретельно. Строкатість тут зовсім недоречна. Найкраще обмежитися декількома ніжними, пастельними квітами. Пам'ятайте, що обрані вами відтінки обов'язково повинні поєднуватися і гармоніювати з усім іншим дизайном інтер'єру приміщення і добре вписуватися в нього.
3
Зверніться до аеро-дизайнерам за допомогою, якщо є в цьому необхідність. Вони швидко зможуть зробити ескіз оформлення, оглянувши зал досвідченим поглядом професіонала.
4
Якщо хочеться, щоб повітряні кульки виглядали ексклюзивними, замовте друк на них. Сучасні технології дозволяють нанести на кулю будь-який потрібний текст, фотографію або картинку.
5
Спробуйте розвісити повітряні кулі по периметру всього приміщення, при цьому компанія їх за певним принципом. Наприклад, маленький і великий, темний і світлий і т.п. Сучасні кулі можуть бути різних розмірів, кольорів і форм.
6
Складіть цікаву тематичну композицію. З маленьких кульок зберіть серце, квітка, цифри або ім'я винуватця торжества. Повісьте вийшла фігуру на видному місці. Досвідчені дизайнери можуть виготовити велику і об'ємну скульптуру з повітряних куль. При необхідності зверніться до них.
7
Особливу увагу приділіть гелієвим кулькам. Обіграйте їх «летючість». Наприклад, прив'яжіть кулі до спинок стільців або до яких-небудь предметів, що стоять на столі. Слідкуйте за тим, щоб прив'язані кульки не заважали гостям.
8
Перев'яжіть кулі красивими стрічками так, щоб вони витончено звисали вниз, і відпустіть кульки до стелі. З'єднайте кулі, наповнені гелієм, між собою і збудуйте з них більшу арку, злітає під саму стелю над святковим столом.
Корисна порада
Прив'язані повітряні кульки можна в кінці вечора роздати гостям і урочисто запустити в небо.
Збираючись одружитися, багато пар ретельно прораховують бюджет торжества і будь-який спосіб заощадити зустрічають на «ура». Одним з таких варіантів є самостійне прикраса банкетного залу . І тут все, що вам потрібно - це фантазія.
Інструкція
1
Звичайно, жодне свято не обходиться без повітряних куль самих різних кольорів і форм. З них можна зробити гірлянду і прикрасити зал, а можна просто розвісити. А якщо ви зв'яжете кулі стрічками, цю виглядатиме не гірше, ніж гірлянда хорошої фірми.
2
Намалюйте кілька плакатів зі словами привітань, голубами і лебедями. Можна намалювати ваші побажання і малюнки до них, якісь весільні жарти, кричалки і напуття. На найбільшому і центральному можна помістити фотопортрети молодят, прикрасити навколо великими паперовими поцілунками і квітами.
3
Прив'яжіть до стільців нареченого, нареченої і свідків кульки, так само можна прикрасити і стільці гостей (краще через одного). Якщо ви думаєте, що кульки будуть заважати гостям, можна просто перевити спинки стільців стрічками і по краях зав'язати пишні банти.
4
Можна вирізати з щільного картону багато - багато великих сердець (розміром приблизно з аркуш А4), наклеїти зверху рожеву або червону гофровану папір, і викласти з цих сердець одне велике серце на центральній стіні або ж розклеїти по всьому залу.
5
Якщо бюджет дозволяє, зробіть від входу до місця, де будуть сидіти молоді, доріжку з пелюсток троянд. Крім того, кошик з квітами можна поставити в центральний кут залу . А можна його прикрасити великим букетом з повітряних кульок.
Корисна порада
Як би ви не прикрасили банкетний зал для весільного торжества, пам'ятайте, що молодятам важливіше ваш гарний настрій, бажання брати участь у конкурсах та іграх та щирі побажання.