Як вчинити в Oxford. Як вчинити оксфорд.

Вступити в Oxford може будь-яка людина. Російські абітурієнти та студенти можуть брати участь як у міжнародних конкурсах, так і в програмах обміну.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з виходом в інтернет.
Інструкція
1
Якщо ви школяр, то для того, щоб вступити в Oxford, вам необхідно спочатку пройти дворічну британську програму A-level. Є прискорені програми, які дозволяють скласти іспити вже через рік. У кожному разі, вам потрібно вибрати школу, де ви будете проходити програму навчання, і направити туди заяву. Навчання для російських школярів платне. У Росії починають з'являтися ліцензовані школи, які дозволяють скласти іспити A-level, не виїжджаючи з країни. Але такі школи є тільки в Москві.
2
Після надходження в Британську школу, виберіть 3 або 4 предмети, пов'язані з вашою майбутньою спеціальністю. Деякі вибирають і 5, але це вагома навантаження. Наприклад, ви хочете стати програмістом, тоді переважніше вибрати математику, фізику, просунуту математику та філософію. Після того як ви закінчите повне навчання за програмою A-level, у вас на руках будуть сертифікати з оцінками. Вони автоматично потрапляють в загальну базу UCAS - організацію, яка займається зарахуванням студентів в інститути та університети Англії.
3
Направте документи в Oxford. Часто, крім документів про освіту, вас можуть попросити надіслати мотиваційний лист. Мета якого? переконати комісію, що ви гідні стати студентом університету. Іноді сповіщення про результат приходить до вас на вашу електронну адресу. Але також вас можуть викликати на співбесіду за телефоном або електронною поштою. На співбесіді потрібно продемонструвати свої здібності. Вам можуть задавати каверзні питання, з метою збентежити і збити з пантелику. Наприклад, як довести, що в минулому 2 + 2 теж дорівнювало 4?
4
Якщо у вас вже є вища освіта або ви є студентом російського вузу, то для вас існують інші можливості вступити в Oxford. Проконсультуйтеся в міжнародному відділі свого навчального закладу про те, в яких програмах бере участь ваш вуз. Ви можете подати заяву на участь у всіх програмах, куди підходите за вимогами.
5
Підготуйте всі документи для відправки в паперовому або електронному вигляді. Завірте всі переклади російських документів у нотаріуса. Все індивідуальні питання краще уточнювати в приймальні комісії. Так надійніше, і у вас є можливість активно себе проявити. Документи можна надсилати три рази в році: листопад, січень і березень. Переважніше бути першим у списку які подали документи.
Корисна порада
Конкурс в Oxford дуже високий, але щорічно кілька десятків студентів з Росії стають його учнями. Вірте в свої сили.
Практично кожен людина, що відбулася мріє отримати престижну освіту в кращих вищих закладах не тільки нашої країни, а й за кордоном. Вчиться ніколи не пізно, тому готується до вступу в закордонний вуз необхідно ще в старших класах школи і бажано, щоб це була школа в тому ж місці, де знаходиться вибраний вами вуз. Знання іноземної мови не достатньо, для того, щоб чинити, наприклад, в Оксфордський університет. Якщо ж Ви остаточно вибрали цей вуз для вступу, то:
Інструкція
1
Почніть підготовку за кілька років до вступу в Оксфордський універсітет.Получіте сертифікати про здачу трьох іспитів на знання англійської мови.
2
Пройдіть підготовку в одному з літніх центрів для іноземних школярів, потім почніть навчання в одній з престижних шкіл, при цьому не варто забувати, що успішність і знання з усіх предметів мають бути на дуже високому рівні.
3
Пройдіть навчання в одній з елітних шкіл Великобританії, якщо є така можливість.
4
Заповніть заяву на спеціальному бланку і направте його одразу в Оксфорд.Получіте позитивну відповідь на ваше заяву і успішно пройдіть тестування і співбесіду, яка проводитимуть професори Оксфордського університету.
5
Доведіть той факт, що ви потрібні Оксфорду. Для цього необхідно надати або високі наукові досягнення та перспективність, або високі спортивні досягнення.
6
Зверніться до приймальної комісії в Оксфорді, яка допоможе вам правильно заповнити всі необхідні документи щодо отримання місця в університеті.
7
Надайте повний і необхідний пакет документів зверніть увагу на правильність заповнення вашого імені та по батькові. Вони повинні бути написані саме так, як їх сприймають іноземці, а також вкажіть точні координати, за якими вас можна знайти, а саме, адресу електронної пошти, телефон з зазначенням кодів міста та країни, а також адреса, за якою ви проживаєте. Все це необхідно надати у встановлений термін, але, ні в якому разі не пізніше, так як вам вже не підуть на уступкі.Подготовьте і заповніть анкети та заявки, як в паперовому, так і в електронному вигляді, щоб була можливість виправити помилки і роздрукувати вновь.
8
Отримайте рішення про ваше зарахування до Оксфордський університет, і підтвердження від фондів про нарахування вам стипендії, і тоді місце в коледжі і стипендія у вас в руках, але тільки від вас залежатиме, наскільки швидко важлива інформація від фондів дійде до університету.
9
Отримайте візу для того, щоб розпочати навчання в Оксфордському універсітете.Когда всі документи подані, анкети заповнені і відіслані, ви повинні дочекатися виклику з вузу, і після цього сміливо відправлятися на навчання.
Зверніть увагу
Бажаючим вступити до Оксфордського університету. Для того, щоб вступити в Оксфорд необхідно закінчити англійську школу: державну або приватну, навчання в якій обходиться близько 25 тис. Фунтів стерлінгів. Випускні іспити (A-Levels) необхідно здати на оцінки не нижче A, A, A або A, A, B. UCAS-форма приймається з 1 вересня до 15 жовтня; рівень знання англійської не нижче: IELTS - 6.5, TOEFL - 230.
Корисна порада
Як вчинити в Оксфордський університет. Щоб за кордоном працювати, потрібно там вчитися. В останні два роки навчання доведеться пройти цілий ряд тестів, співбесід і т.п. Крім того, що це дорого, гроші вирішують далеко не все - дитина повинна дійсно відмінно вчитися. Але якщо йому вдасться закінчити Оксфорд, всі витрати окупляться за кілька років - випускники Оксфорда і Кембриджа не сидять без роботи ні в одній країні світу.