Як навчитися крутити палицю. розміри палиці для обертання.

Крутіння паличок в руках - це не тільки красиве видовище і демонстрація особливих умінь, це ще й користь для моторики рук. Ця вправа зажадає терпіння, завзятості і наявності часу. Для того щоб навчитися цьому, для початку можна використовувати барабанні палички.
Вам знадобиться
  • - барабанна паличка;
  • - звичайна рівна палиця невеликих розмірів.
Інструкція
1
Покладіть паличку перпендикулярно долоні між вказівним і середнім пальцями. Повільно почніть прокручувати паличку в зручному для вас напрямку. По ходу уважно стежте за виконанням цієї дії, намагайтеся, щоб ваш тренувальний зразок постійно знаходився тільки між двома пальцями.
2
На початкових етапах занять, якщо виходить не дуже добре, допомагайте собі та іншими пальцями. З часом обертання буде виходити у вас все краще і краще. По ходу практичних занять прагнете виключити зайві рухи рукою. Намагайтеся працювати однією кистю.
3
В ході тренувань тримайте пальці якомога рівніше, допустимим є лише невеликий вигин в фалангах. Крім того постарайтеся максимально розслабити долоні.
4
Для підвищення ефективності процесу ви також можете виконувати допоміжні вправи, які допоможуть добре розробити пальці рук. Завдяки їм ви зможете в короткий термін освоїти техніку обертання паличок. Спочатку здійснюйте одиночні удари по поверхні барабана (або столу) згідно зі схемою П-Л-П-Л-П-Л, де П - обертання паличок вправо, а Л - вліво.
5
Тренуйтеся в рамках даної вправи до тих пір, поки не зможете виконувати його з легкістю, без напруги. Після відпрацювання такої вправи приступайте до наступного.
6
Здійснюйте подвійні удари по поверхні барабана відповідно до схеми: П-П-Л-Л-П-П-Л-Л-П-П-Л-Л. Відразу після освоєння даного ритму спробуйте внести зміни в схему, наприклад П-Л-П-П-Л-П-Л-Л-П-Л-П-П.
7
В освоєнні техніки обертання паличками вам також допоможе будь відеоінформація. Уважно дивіться фрагменти фільмів з виступами барабанщиків, а також відвідуйте показові заняття бійців східної школи єдиноборств. Запам'ятовуйте кожен рух професіоналів, і при першій же можливості намагайтеся їх відтворювати.