Як дати адмінку іншій людині.

На сайті може бути кілька адміністраторів. А як же дати адмінку іншому людині, якщо до цього у нього не було ніяких облікових записів в базі? Це можна зробити декількома способами, так як системи працюють по-різному.
Інструкція
1
Панель адміністратора дозволяє проводити всі операції із спеціального сервісу, який не доступний для інших користувачів. Зазвичай права на подібні операції є тільки у адміністраторів і деяких модераторів. Так як же дати права адміністратора іншому людині? Як правило, число адміністраторів на сайті не обмежена, тому права не передаються від користувача до користувача.
2
У вас повинен бути аккаунт, зареєстрований на даному сайті. Якщо його ще немає, зареєструйте. Далі власник сайту повинен зайти в панель адміністратора і видати вам права. Зазвичай для цього використовується сервіс «Облікові записи» або «Права користувачів». Як тільки вам буде виданий доступ, ви зможете заходити на сайт як адміністратор. Для цього можна заходити через спеціальну посилання, наприклад, admin.php. На кожному сайті настройки проводяться по-різному, тому й посилання для входу адміністраторів може бути іншою.
3
Також варто відзначити, що сучасні движки для сайтів дозволяють заходити в панель за допомогою меню на сайті. Наприклад, авторизуйтесь як користувач на сайті. Далі у верхній частині знайдіть вкладку «Увійти в панель адміністратора» або «Панель адміна». Вона з'являється тільки у тих, кому виставлені права в спеціальному сервісі на сайті.
4
В цілому ж можна сказати, що дати права адміністратора на сайті досить легко, так як для цього існують спеціальні функції. Проте варто враховувати той факт, що людина, якій був виданий профіль адміністратора, можуть мати корисливі цілі. Щоб захистити себе від втрати сайту, не давайте пароль від електронної пошти, від даних хостингу, на якому розташовується ваш проект.