Як перевести таблицю з Excel в Word. Як перекинути дані з таблиці excel в текст в word.

Завдання перетворення таблиці, створеної в додатку Excel в текстовий документ досить часто постає перед користувачем пакету офісних програм Microsoft Word. Рішення завдання передбачає хакерських навичок або використання додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню операційної системи Windows і відкрийте розділ «Усі програми» для здійснення процедури перетворення обраної таблиці у формат текстового документа.
2
Розкрийте вузол Microsoft Office і запустіть додатки Excel і Word.
3
Відкрийте підлягає перетворенню таблицю у додатку Excel і виділіть необхідну частину або всю таблицю.
4
Розкрийте меню «Таблиця» у верхній панелі інструментів вікна програми і вкажіть команду «Перетворити» (для Microsoft Word версії 2003).
5
Скористайтеся опцією «Таблицю в текст» в спадному меню і застосуєте прапорець на полі бажаного роздільник в діалоговому вікні. При цьому слід пам'ятати, що при виборі опції «Знак абзацу» дані преобразуемой таблиці будуть розділені абзацами, а варіант «Знак табуляції» дозволить перетворити таблицю в єдиний розділ. Скористайтеся клавішею пробілу або дефіса при виборі опції «Інший».
6
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK (для Microsoft Office версії 2003).
7
Виділіть підлягають перетворенню в текстовий формат рядка необхідної таблиці, або всю таблицю, і викличте її контекстне меню кліком правої кнопки миші (для Microsoft Office версії 2007).
8
Вкажіть пункт «Макет» і виберіть команду «Дані» в розкрився підміню.
9
Скористайтеся опцією «Перетворити в текст» і застосуєте прапорець на полі бажаного роздільник в діалоговому вікні. Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK (для Microsoft Word версії 2007).
10
Виділіть обрану таблицю і розкрийте меню «Правка» верхній панелі інструментів вікна програми Excel 2010.
11
Вкажіть команду «Копіювати» для збереження таблиці в буфері обміну і перейдіть в додаток Word.
12
Оберіть місце збереження створюваного текстового документа і розкрийте меню «Правка» верхній панелі інструментів оена додатки Word 2010.
13
Вкажіть пункт «Спеціальна вставка» і скористайтеся опцією «Лист Microsoft Excel (об'єкт)».
14
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK (для Microsoft Office версії 2010).