Як організувати харчування співробітників.

Про успішність компанії, її імідж та солідності можна судити не тільки за фінансовими та економічними показниками діяльності, а й по тому, як організовано харчування її співробітників. Погодьтеся, що часто можна побачити ситуацію, коли звернувшись в офіс організації, ви застаєте співробітників, квапливо перекушувати на своєму робочому місці. Це сприймається як свідчення того, що керівництво не дуже-то стурбоване проблемами своїх працівників, і може відлякати потенційних замовників.
Інструкція
1
Щоб організувати харчування своїх співробітників, вам слід звернутися в фірму, що спеціалізується на організації харчування. Цей вид бізнесу досить поширений і послуги, які пропонують такі компанії, широкі - від організації буфетів та гарячого харчування, до надання послуг корпоративних їдальнях. У залежності від фінансових можливостей, кількості співробітників і тих приміщень, в яких розташовується офіс вашої компанії, ви можете організувати їх харчування за кількома варіантами.
2
У тому випадку, якщо у вас на підприємстві є можливість виділення декількох окремих приміщень (складський зони, заготовочного цеху, торгового залу, мийної і кухні), ви можете організувати стаціонар повного циклу. Якщо можливості виділити приміщення під склад необхідних для приготування їжі продуктів у вас немає, то можна буде доставляти продукти зі складу тієї компанії, яка за договором забезпечує харчування ваших співробітників.
3
Ви також можете заощадити площу і організувати підприємство харчування доготовочні типу. На ньому використовуються напівфабрикати і спеціальним чином оброблена їжа, яка виготовлена на підприємстві-підряднику і доставлена в спеціальне приміщення - їдальню, в обумовлений час. У їдальні в мікрохвильових печах напівфабрикати розігріваються, і співробітники матимуть можливість пообідати гарячими стравами.
4
Якщо на вашому підприємстві є місце для того, щоб розставити обідні столи, встановити лінію роздачі і обладнати мийне відділення, то ви можете домовитися, щоб гарячу їжу в герметично запакованих контейнерах доставляли до обіду. У цьому випадку вам необхідно вибрати фірму-підрядника, яка розташована недалеко від офісу, чия машина зможе доїхати до нього не більше ніж за півгодини. Зверніть увагу, що роздача їжі співробітниками підприємства-підрядника оформляється окремо і вважається самостійним видом послуг.
5
На підприємство, в якому немає можливості виділити окреме приміщення - торговий зал або їдальню - їжу можуть доставляти в ланч-боксах. У будь-якому випадку, вам доведеться обладнати місце для роздачі їжі у відповідності з існуючими санітарними нормами.