Як включити безпечний режим в комп'ютері.

Безпечний режим - це варіант завантаження операційної системи, призначений для усунення неполадок. Він запускає тільки базові файли та драйвери, необхідні для роботи Windows. Якщо недавно встановлена програма, драйвер чи пристрій не дозволяють правильно включити комп'ютер, то можна запустити його в безпечному режим е і видалити джерело проблеми.
Інструкція
1
Витягніть з дисковода оптичні диски, а потім перезавантажте комп'ютер.
2
Під час завантаження комп'ютера, до появи логотипу Windows кілька разів натисніть клавішу F8. У разі, якщо у вас встановлено кілька операційних систем, перед тим як натиснути F8, необхідно стрілками вибрати операційну систему, яку треба запустити в безпечному режим е.
3
Перед вами відкриється екран «Додаткові варіанти завантаження». Стрілками вверхвниз виберіть необхідний тип безпечного режим а і натисніть «Enter» .типа безпечного режим а: - безпечний режим - запускає операційну систему тільки з основним набором файлів і драйверів; - безпечний режим з підтримкою мережі - на відміну від першого варіанту додатково завантажуються мережеві підключення; - безпечний режим з підтримкою командного рядка - комп'ютер запускається як у першому варіанті, але з вікном командного рядка замість стандартного інтерфейсу Windows. Цей тип завантаження призначений для фахівців.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RI7tV5nhgXM
Зверніть увагу
Після включення комп'ютера слова «Безпечний режим» будуть відображатися в кутах екрана.
Діагностичний режим , в якому Windows завантажується в мінімальній конфігурації, називається безпечним режим ом, або режим ом захисту від збоїв (Safe Mode). Якщо після установки нового обладнання або нових програм (наприклад, драйвера до пристрою) система працює некоректно або зовсім не завантажується, в безпечному режим е можна спробувати усунути причину збоїв.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер. Після первинного опитування заліза, коли на екрані з'являється інформація про тип чіпсета і обсязі ОЗУ, натисніть клавішу F8. Якщо на комп'ютері встановлено різні операційні системи, клавішами «Стрілка вгору» або «Стрілка вниз» вибирайте потрібний логічний диск, а потім натискайте F8.
2
На екрані з'являється «Меню додаткових варіантів завантаження». Вибирайте «Безпечний режим » за допомогою клавіш зі стрілочками і натисніть Enter. Від вас буде потрібно підтвердження роботи в безпечному режим е. Відповідайте «Так», інакше запуститься програма відновлення системи. Якщо спроба завантажитися в нормальному режим е не вдалася, «Меню» буде запропоновано автоматично.
3
Цього режим е завантажені тільки ті драйвери, без яких комп'ютер не зможе працювати під управлінням Windows: клавіатури, миші, дисків, монітора і відеадаптера, стандартні системні служби. Немає можливості працювати в мережі. Відеодрайвер підтримує 16 кольорів і дозвіл 640х480 пікселів.
4
Якщо проблеми почалися після установки нового обладнання, завантажити в безпечному режим е, в «Панелі управління» знайдіть значок «Система» і розкрийте його подвійним кліком. Зайдіть на вкладку «Обладнання» і натисніть «Диспетчер пристроїв». Клацніть по іконці проблемного пристрою. У верхньому рядку з'являється перекреслене зображення монітора - натисніть на нього, щоб видалити пристрій і драйвери до нього. Перезавантажте комп'ютер в звичайному режим е. Якщо система працює нормально, можливо, проблема була в апаратній конфлікті.
5
З «Панелі управління» можна видалити нову програму, якщо неприємності почалися після її інсталяції. Вибирайте «Установка та видалення програм», знайдіть у списку підозрілу утиліту і натисніть кнопку «Видалити/Змінити». Якщо після перезавантаження в звичайному режим е проблеми зникли, значить, ви знайшли їх причину.
6
Крім «Безпечного режим а», є ще кілька додаткових варіантів завантаження: - Безпечний режим з підтримкою мережі - є можливість роботи в локальній мережі. Можна провести діагностику з віддаленого комп'ютера; - Безпечний режим з підтримкою командного рядка - виводиться командна рядок замість графічного інтерфейсу; - Включити режим VGA - підтримується стандартний драйвер VGA. Цей режим можна використовувати, якщо причиною збоїв став новий відеодрайвер або не дозволені встановлене дозвіл монітора; - Завантаження останньої вдалої конфігурації - Windows завантажиться з тими параметрами, які збереглися після останньої успішної роботи. Точки відкоту створюються автоматично, якщо про це не подбав користувач; - Режим налагодження - корисний у тому випадку, якщо системний блок з'єднаний з іншим комп'ютером прямим кабельним підключенням. Дані налагодження передаються на підключений комп'ютер; - Включити протоколювання завантаження - протокол завантаження записується в файл Ntbtlog.txt