Як створити власну сторінку.

Власна сторінка або сайт в інтернеті є не тільки елементом престижу, а й способом донести до людей ту чи іншу інформацію. Трудомісткість створення свого ресурсу в мережі безпосередньо залежить від складності проекту.
Інструкція
1
Виберіть формат вашого майбутнього ресурсу. Визначте, що вам необхідно - одна красиво оформлена сторінка, багатосторінковий сайт або форум для спілкування. Виходячи з цього, ви зможете вибрати найбільш оптимальний варіант.
2
Якщо сайт потрібен для комерційних цілей, подумайте про те, щоб доручити його створення професійного веб-дизайнеру. Створення такого сайту обійдеться вам приблизно в 10-15 тисяч рублів, при цьому ви отримаєте цілком якісний ресурс, відповідний статусу комерційного підприємства.
3
Якщо ви не збираєтеся заробляти на своєму сайті і питання престижу вас не турбують, створіть сторіночку на одному з безкоштовних ресурсів. Наприклад, тут: http://www.ucoz.ru Це безкоштовний конструктор сайтів, що володіє достатньо великими можливостями. Ви зможете мати багатосторінковий сайт, форум, чат, гостьову книгу. Єдиним недоліком ресурсу можна вважати досить нав'язливий рекламний банер, що відкривається на кожній сторінці. Його можна прибрати за плату порядку ста рублів на місяць.
4
Ще одним дуже надійним і зручним сервісом створення безкоштовних сайтів є сервіс Borda - http://borda.qip.ru/По можливостях він дещо відстає від сервісу Ucoz, але у нього є і свої плюси. Зокрема, статичний банер, який знаходиться у верхній або нижній частині сторінки і не заважає її перегляду.
5
Якщо ви не хочете платити за відключення реклами на вашій сторінці або миритися з її присутністю, ви можете створити сайт на сервісі http://narod.yandex.ru/Щоб отримати можливість створити свою сторіночку, вам достатньо зареєструвати на Яндексі поштовий ящик з потрібним вам назвою. При цьому вам автоматично буде надано місце під ваш сайт.
6
Для створення своєї сторінки вам доведеться вивчити основи мови HTML. Він дуже простий, ви зможете оволодіти його основами по ходу створення сторінки. Для зручності написання коду вам буде потрібно спеціальний редактор з підсвічуванням синтаксису - наприклад, Cute HTML. Це простий і зручний редактор, що дозволяє швидко створювати сторінки і тут же перевіряти, як вони будуть виглядати в браузері.
7
При необхідності створити великий сайт скористайтеся програмою Dreamweaver. Це візуальний конструктор сайтів, що дозволяє в короткі терміни створювати дуже складні проекти. Його перевагою є те, що ви можете використовувати в ньому готові шаблони сайтів. Таких безкоштовних шаблонів в інтернеті дуже багато - скачайте вподобаний, відкрийте в програмі Dreamweaver. Вам залишиться тільки підкоригувати його під свої потреби - вставити текст, картинки і т.п.
8
Якщо ви створюєте складний багатосторінковий проект з великою кількістю посилань і складною навігацією, скачайте програму Denwer. Вона дозволить вам переглядати знаходиться на комп'ютері сайт так, немов він уже знаходиться в мережі. Працюватимуть всі переходи між сторінками, ви зможете виловити всі помилки і залити на хостинг вже повністю готовий сайт.