Як дізнатися, Яка програма використовує трафік. дізнатися Яке додаток споживає трафік.

При роботі в інтернеті користувач часом стикається з ситуацією неконтрольованого споживання трафіку. Щоб зрозуміти, який додаток використовує інтернет, слід скористатися можливостями операційної системи або спеціальними програмами.
Інструкція
1
Якщо під час простоювання комп'ютер активно взаємодіє з мережею, при цьому не відбувається поновлення файлів операційної системи або антивірусних баз, необхідно знайти програму, яка використовує трафік.
2
Для початку спробуйте відшукати цю програму за допомогою засобів самої ОС. Відкрийте командний рядок: «Пуск», «Усі програми», «Стандартні», «Командний рядок». Введіть команду netstat -aon, натисніть Enter. Ви побачите список поточних підключень. В колонці «Стан» активні на даний момент підключення будуть відзначені як Established.
3
У наступній колонці - PID - вказані ідентифікатори процесів. Знаючи ідентифікатор, ви зможете зрозуміти, яка програма використовує дане підключення. В тому ж вікні наберіть і виконайте команду tasklist, ви побачите список запущених процесів. Відразу за назвою процесу йде номер ідентифікатора. Пошукайте у цій колонці номер цікавить вас ідентифікатора, ліворуч від нього знаходитиметься назва процесу програми. У тому випадку, якщо назва процесу вам нічого не говорить, наберіть його в пошуковику, і ви отримаєте про нього всю необхідну інформацію.
4
Щоб з'ясувати, яка конкретно програма використовує трафік, почніть по черзі закривати підозрілі активні процеси, що мають з'єднання з мережею. Зупинити процеси можна в диспетчері завдань (Ctrl + Alt + Del) або безпосередньо в командному рядку, скориставшись командою: taskkill/pid 1234, де 1234 - ідентифікатор процесу, який необхідно закрити (у вас він буде іншим). Якщо після закриття процесу трафік скоротився, значить, ви знайшли потрібну програму. Якщо ні, закрийте наступну і т.д.
5
Ви можете здійснити більш повний контроль за трафіком за допомогою програми BWmeter. Знайдіть її в інтернеті, скачайте і запустіть, потім відкрийте вкладку Details. Знайдіть панель Control, натисніть кнопку Start. У віконці програми буде виводитися інформація по всіх ip-адресами, з якими з'єднується комп'ютер.
6
Для контролю мережевої активності скористайтеся програмою AnVir Task Manager. Вона дозволяє бачити всі мережеві підключення і знаходити використовують їх програми. За допомогою цієї утиліти ви зможете відшукати в реєстрі і ключі запуску будь-яких цікавлять вас програм і, при необхідності, видалити їх.