Як сфотографувати дзеркало.

Яку людину можна назвати професіоналом у своїй справі? Очевидно, що професіонал це той, хто здатний вирішити поставлене перед ним завдання рівно тими засобами, якими володіє. Причому зробити це на вищому рівні.
Вам знадобиться
  • - дзеркальний фотоапарат;
  • - білий ватман 4x4;
  • - студія і освітлення;
  • - дзеркала;
Інструкція
1
Визначтеся, які саме фотографії ви хочете отримати. Якщо ви задумали зробити художню фотографію, поекспериментуйте з відображенням у дзеркалі. В ньому може бути видна модель (цікаво одягнена і акуратно підсвічена). Можливо поставити дзеркало так, щоб в ньому було видно пейзаж (морське узбережжя, зимовий ліс, пагорби, небо і т.д.).
2
Якщо ви знімаєте для каталогу, що представляє компанію, що виробляє дзеркала, справа ускладнюється. Основною трудністю в справі фотографування дзеркал для рекламних каталогів якраз і є відображення. І якщо при художньої зйомці ви вільні і можете експериментувати, скільки вам заманеться, то тут, як звичайно буває в комерційній фотографії, вам доведеться «усереднити» зображення.
3
Виключіть деталі, відволікаючі очей потенційних покупців від самих дзеркал. Тобто ваша задача сфотографувати так, щоб в дзеркалі нічого не відбивалося. Як це зробити? Є кілька варіантів.
4
Знімайте, як вам заманеться, виставивши світло, вдало представляє дизайн самого дзеркала. Потім створіть градієнт потрібного відтінку в будь-якому графічному редакторі і «впишіть» його в зображення.
5
Візьміть білий ватман (мінімум 4x4 метри). Виконайте в ньому круглий отвір, що збігається по діаметру з об'єктивом. Поставте м'який розсіююче світло і знімайте. На вихідних знімках ви отримаєте в відображенні «чорний коло» від об'єктива. Але ця проблема легко усувається за допомогою графічних редакторів. Непотрібне отвір можна видалити.
6
Продумайте варіант зйомки дзеркал для каталогу з відображенням. Обіграйте будь-які предмети інтер'єру, фігури моделей або світло. Зовсім не обов'язково, що замовник відмовить вам. Можливо, ваша ідея здасться йому цікавою, і він погодиться трохи відійти від стандартного уявлення про рекламну фотографії. Здивуйте замовника, нагородою вам буде цікава творча робота.
Зверніть увагу
Обов'язково використовуйте професійне світло. Успіх будь-якого знімка безпосередньо залежить від якості освітлення, тим більше в рекламній фотографії.
Корисна порада
Пропонуйте сміливі творчі рішення своєму замовнику. Не обмежуйтеся його уподобаннями. Їх можна тільки враховувати, але ваше завдання створити щось виразне та виробляє враження на багатьох людей. Будьте творчо сміливі.