Як закрити тріщину.

Поява тріщин на стінах і стелях - це така проблема, з якою стикалися багато власників квартир. Причини можуть бути різними: це і затоплення квартири, і ремонтні роботи, і елементарний знос матеріалів в старих будинках, і багато іншого. Закладати тріщини на стелі і стінах нескладно. Потрібно лише тільки знати, що і як робити.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до закладенню тріщин на стелі, ретельно очистіть місце тріщини, куди ви будете укладати розчин. Потім змочіть це місце водою, щоб воно добре їй просочилося. Далі йде процес закладення тріщини.
2
Покладіть розчин на саме дно поглиблення V-подібної форми і розмажте по всій площі. Перед нанесенням другої порції розчину почекайте, поки не просохне перша. Наносите другий шар розчину на вже затверділий перший таким чином, щоб тріщина заповнилася на дві третини. Так само розмажте розчин по всій площі тріщини.
3
Після затвердіння другої порції розчину приступайте до завершальної щаблі закладення тріщини. Розчин на цей раз наносите з одночасним затиранням врівень з площиною стелі.
4
Не кожен непрофесіонал може відразу відміряти потрібну кількість розчину. В цьому випадку рекомендується діяти так: відміряйте першу порцію розчину, зачерпнувши столовою ложкою, щоб вийшла гірка, після чого прішлепніте його на необхідне місце. Після цього вже кельмою або тієї ж самої ложкою акуратно укладайте розчин і розмазуйте його по площі поглиблення.
5
Щоб розчин був пластичнее і міцніше тримався, додайте в нього трохи клею ПВА (1:10). Тільки такий розчин схоплюється дуже швидко, тому використовувати його потрібно максимально швидко.
6
Можна використовувати клей ПВА та цілях грунтовки поверхні, на яку буде наноситися штукатурка. Розведіть для цього його з водою і наносите пензликом. Відразу після цього ви можете наносити перший шар штукатурки.
7
Забивання тріщин, а також оновлення штукатурки слід починати знизу. Проштукатурьте спочатку дефекти, що знаходяться ближче до підлоги, а знаходяться на стику стіни і стелі залиште наостанок.
8
Процес закладення тріщин на стінах не відрізняється від аналогічного процесу на стелі. Варто тільки врахувати, на стіни розчин слід наносити знизу вверх, щоб він не відлипав під час його нанесення. Ось і всі хитрощі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2INbzptLWh0