Як розмалювати вазу. розмалювати вазу своїми руками.

Ваза для квітів в домашньому інтер'єрі служить не тільки предметом побуту, але і декоративним елементом. Вона здатна прикрасити оселю і створити необхідний акцент, відповідно до стилю, в якому створена. А за умови, що ваза прикрашена руками самої господині, вона і зовсім стає ексклюзивним предметом гордості всієї родини.
Вам знадобиться
  • Контур по склу чорного і золотого кольору, аркуш цупкого паперу.
Інструкція
1
Підготуйте попередній ескіз малюнка, який згодом перенесете на вазу . Таким чином ви зможете уникнути прикрих помилок при оздобленні вази і створите узор, який буде виглядати акуратним і завершеним, без зайвих виправлень.
2
Починайте малювати основу малюнка чорним контуром. Натискайте на тюбик контура рівномірно, щоб зображення виглядало природно. Однак якщо лінії малюнка в деяких місцях все ж виходять товщі інших, не варто намагатися їх стерти або зробити більш тонкими.
3
Ситуацію врятують маленькі штришки, виведені з товстого краю або, як варіант, нова лінія або симпатичний завиток. Вибір додаткового незапланованого елемента узору залежить від стилю всього основного малюнка.
4
Відставте вазу на деякий час щоб фарба висохла, після того як нанесете всю картинку чорним контуром.
5
Виділіть вигини, переходи та розгалуження візерунка золотим контуром. Це додасть малюнку обсяг, а вазі - вишуканості.
Зверніть увагу
Спеціальні фарби для скла здатні витримати вплив води і вологи без будь-яких змін, тому періодично вазу можна буде мити. Але слід враховувати, що застосовувати під час протирання і миття абразивні засоби можна ні в якому разі, тому що вони порушать або зовсім зітруть ваш неповторний малюнок.
Корисна порада
Якщо ви вперше використовуєте фарби для скла, не зайвим стане експериментальне випробування властивостей контура. Спробуйте зобразити різні види візерунків на окремому аркуші паперу, використовуючи при цьому різну силу натиску на тюбик з фарбою. Якщо ж ви і після цього побоюєтеся малювати відразу на вазі, згорніть підготовлений заздалегідь ескіз малюнка в трубочку і помістіть всередину вази. Таким чином ви отримаєте шаблон, а зображення на вазі стане найбільш наближеним до спочатку задуманому варіанту.