Як включити бездротове з'єднання. Як відновити відключене бездротове з'єднання.

Такі технології, як ІЧ-порт, Bluetooth все менше користуються популярністю, тому що на зміну їм приходять сучасні бездротові мережі. Wi-Fi використовується все частіше, так як у містах є велика кількість безкоштовних точок.
Інструкція
1
На ноутбуці бездротове з'єднання включається певною комбінацією клавіш. Зазвичай це Fn + F2. Для підключення до інтернету потрібно шукати певні точки доступу. На персональному комп'ютері підключитися до Wi-Fi можна тільки за наявності спеціального знімного пристрою. Cпрос консультантаотдела периферії про Wi-Fi пристроях для персонального комп'ютера. Ціни можуть бути різні, проте в основному залежить від радіуса прийому сигналу.
2
Як тільки пристрій буде куплено, розпакуйте його і вставте в USB-привід. Якщо у вас є в комп'ютері технологія USB 3.0, то вставте Wi-Fi саме туди. Система автоматично визначить новий пристрій. У комплекті також йде компакт диск з драйверами. Вставте його в привід і встановіть всі драйвера. Далі перезавантажте комп'ютер, щоб всі збереження в системі були зафіксовані. Після перезавантаження в треї з'явиться значок, який буде показувати статус Wi-Fi.
3
Зайдіть в пункт «Панель управління». Це можна зробити за допомогою ярлика «Мій комп'ютер». Далі натисніть ярлик, який називається «Бездротові мережі». Тут знаходяться всі настройки, які відносяться до технологій W-Fi, а також Bluetooth. Натисніть кнопку «Включити Wi-Fi».
4
Після цього бездротова технологія буде активна, однак підключитися до інтернету поки неможливо, оскільки потрібно шукати спеціальні точки доступу, які можуть бути закриті паролями, щоб сторонні особи не змогли проникнути в систему і автоматично підключитися до з'єднання. Для цього натисніть кнопку «Знайти нове з'єднання ». Система в автоматичному режимі почне сканувати точки доступу, які знаходяться в радіусі дії.
5
Якщо подібних систем не виявлено, спробуйте просканувати в іншому місці. Як тільки з'єднання буде знайдено, спробуйте підключитися. Як показує практика, в деяких кафе і навчальних закладах використовуються безкоштовні точки доступу, які дозволяють підключатися до інтернету. Знайти список таких закладів можна в інтернеті за допомогою пошукових систем.
Для створення бездротової локальної мережі рекомендують використовувати Wi-Fi роутери. Ці пристрої дозволяють управляти конфігураціями точки доступу і контролювати мережеві підключення.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi роутер.
Інструкція
1
Підключіть Wi-Fi роутер до мережі змінного струму, встановивши його в потрібному місці. Підключіть до його порту LAN мережеву карту комп'ютера, використовуючи для цього виту пару. Виконайте з'єднання роз'єму WAN з кабелем доступу в інтернет. Відкрийте настройки роутера, попередньо включивши це обладнання.
2
Перейдіть в меню WAN і виконайте настройку підключення до інтернету. Для цього введіть необхідні параметри, які рекомендує використовувати ваш провайдер. Зазвичай роутери налаштовуються аналогічно комп'ютерам, що підключені до мережі безпосередньо. Збережіть параметри і перевірте наявність з'єднання з сервером, перезагрузив Wi-Fi роутер.
3
Відкрийте меню Wireless Setup (Wi-Fi) і створіть нову точку доступу. Вкажіть ті параметри, які є прийнятними для бездротових адаптерів ваших ноутбуків. Краще використовувати змішані типи радіосигналу, забезпечивши підключення максимального діапазону пристроїв. Збережіть налаштування мережі.
4
Існує кілька варіантів відключення бездротового з'єднання. Відкрийте web-інтерфейс налаштувань Wi-Fi роутера. Перейдіть в меню Wireless Setup. Якщо вам потрібно повністю відключити роботу точки доступу, то натисніть кнопку Disable. Деякі роутери дозволяють визначати параметри підключення для кожного конкретного пристрою.
5
Відкрийте меню Status і знайдіть список підключених до роутера ноутбуків. Виберіть потрібний мобільний комп'ютер і натисніть кнопку Disable (Block), розташовану навпроти його назви. Якщо ви хочете назавжди відключити певний комп'ютер від мережі, то відкрийте меню Route Table. Знайдіть підпункт Black List і додайте в нього МАС-адреса адаптера бездротового зв'язку потрібного мобільного комп'ютера. Пам'ятайте про те, що MAC-адресу можна легко змінити самостійно, тому вибирайте найбільш якісний варіант захисту мережі.