Як оприбуткувати монітор.

Монітор є однією з основних комплектуючих частин персонального комп'ютера. Його заміна може проводитися в результаті поломки або з причини морального зносу. У кожному випадку є свої особливості оприбуткування монітора, придбаного для організації.
Вам знадобиться
  • - первинні документи, що підтверджують придбання монітора (рахунок-фактура і товарно-транспортна накладна).
Інструкція
1
Зробіть в бухгалтерському обліку такі проводки при надходженні нового монітора, якщо ваша організація придбала його натомість вийшов з ладу: - Дебет рахунку 10 «Матеріали», Кредит рахунку 60 «Розрахунки з постачальниками» - врахована покупка монітора (як запасна частина для ремонту комп'ютера); - Дебет рахунку 19 «ПДВ по придбаних цінностей», Кредит рахунку 60 «Розрахунки з постачальниками» - відображено ПДВ при його покупці.
2
Спишіть вартість монітора на рахунки витрат, як витрати на ремонт основного засобу: - Дебет рахунку 20 «Основне виробництво» (або в дебет 25,26,44 рахунку - залежно від того, в якому підрозділі організації відбулася його заміна ), Кредит рахунку 10 «Матеріали» - списана вартість запасних частин (монітора) для ремонту комп'ютера.
3
Виконайте в бухгалтерському обліку такі проводки при надходженні нового монітора, якщо ваша організація придбала його для модернізації замість морально застарілого: - Дебет рахунку 08 «Вкладення у необоротні активи», Кредит рахунку 60 «Розрахунки з постачальниками» - оприбутковано новий монітор ; - Дебет рахунку 19 «ПДВ по придбаних цінностей», Кредит рахунку 60 «Розрахунки з постачальниками» - відображено ПДВ при його придбанні.
4
Віднесіть на інші витрати вартість морально застарілого монітора, зробивши такі проводки: - Дебет рахунку 01.2 «Основні засоби», Кредит рахунку 01.1 - враховано вибуття застарілого монітора за первісною вартістю; - Дебет рахунку 02 «Амортизація», Кредит рахунку 01.2 - врахована сума нарахованої амортизації старого монітора; - Дебет рахунку 91.2 «Інші витрати», Кредит рахунку 01.2 - списаний старий монітор по залишковій вартості.
5
Відобразіть в бухгалтерському обліку заміну монітора: - Дебет рахунку 01.1 «Основні засоби», Кредит рахунку 08 «Вкладення у необоротні активи» - відображено заміна морально застарілого монітора на нову модель.
Організація робочого простору - необхідна умова для повноцінної роботи, особливо якщо мова йде про офіс. Творчий безлад годиться для дому - і то лише до тих пір, поки не перетвориться на справжнє бардак. У випадку якщо ви вже не знаєте, як оприбуткувати всі ці журнали, газети, папери та іншу макулатуру, не впадайте у відчай. Існує безліч найрізноманітніших способів вирішення проблеми.
Вам знадобиться
  • газетніци, функціональна меблі, коробки.
Інструкція
1
Проведіть для початку ревізію накопиченої періодики. Добру частину її напевно вже давно пора викинути, а те, що викинути шкода або те, що ще може стати в нагоді, розсортуйте. Тепер розібратися з проблемою буде набагато простіше.
2
Продайте або віддайте журнали даром. Бажають знайдуться завжди, і у великій кількості: хороший глянець високо цінується. І колекціонери полюють аж ніяк не тільки за вінтажними випусками журналів з історією.
3
Придбайте або зробіть самі красиві коробки. Це найбільш простий і економічний варіант, до того ж, коробки розбавлять строгий офісний інтер'єр і будуть радувати око.
4
Купуйте газетніци. Їх асортимент сьогодні величезний, а користь неоціненна. Газетніци бувають підлогові, настільні, настінні, вбудовувані, нарешті, газетніци-Корини. В основному їх виготовляють з дерева, шкіри та металу. Металеві є найбільш довговічними.
5
Замовте багатофункціональний стелаж. Стелажі спочатку були придумані для зберігання книг, тому кращого варіанту для друкованої продукції не знайти. І до речі, стелаж займає незрівнянно менше місця, ніж звичайний книжкову шафу. Крім журналів на стелажах зручно зберігати всілякі дрібниці, статуетки, фотографії в рамках і інше.
6
Замовте також функціональний журнальний столик. Ви зможете тим самим вбити двох зайців: організувати в офісі так звану зону відпочинку і оприбуткувати періодику.
7
Замовте дизайн-проект вашого офісу. Фахівці не просто розроблять стиль інтер'єру, але і допоможуть оптимізувати простір і заощадити квадратні метри. Проблема зберігання періодики і всіляких дрібниць будуть вирішена раз і назавжди.
8
Вивезіть з офісу макулатуру! Можливо, комусь даний варіант здасться радикальним, але що якщо велика частина накопичилася друкованої продукції дійсно вже нікому не потрібна?