Як здійснити виведення електронних грошей.

Електронні гроші використовуються для оплати послуг, покупки товарів або отримання переказів. Для виведення коштів з електронних платіжних систем можна скористатися безліччю запропонованих способів.
Інструкція
1
Отримайте банківський переказ через систему Contact. З даним сервісом працює як система Webmoney, так і «Яндекс.Деньги». У першому випадку необхідно авторизуватись в WM Keeper і вибрати даний спосіб виведення електронних грошей. Визначте банк, в якому хочете отримати грошові кошти, вкажіть суму виведення і відзначте свої паспортні дані. У разі системи «Яндекс.Деньги» зазначається лише банк, прізвище, ім'я та по батькові одержувача, після чого виходить номер платежу для отримання готівки.
2
Переведіть електронні гроші на банківську карту або рахунок. Деякі банки пропонують можливість миттєвого перекладу. Для цього оформите в відділенні кредитної організації інтернет-банкінг і прикріпіть до свого рахунку електронний гаманець Webmoney або Яндекс.Деньги. Далі перейдіть в платіжну систему і перевірте, що ваша карта відзначається в інформації. Натисніть на неї і вкажіть суму переказу. Приблизно через 10 хвилин можете знімати гроші в найближчому банкоматі.
3
Виберіть переклад у відділення пошти. Даний спосіб виведення електронних грошей доступний для Webmoney і зручний для тих, хто проживає в невеликих містечках або селищах. Вкажіть суму переказу, ПІБ одержувача, код ІПН та адресу. Оплатіть рахунок. Протягом 1-2 робочих днів вам прийде повідомлення за вказаною адресою, за яким зможете отримати гроші у відділенні пости.
4
Читайте уважно всі умови виведення грошових коштів з електронних гаманців. Обов'язково перевіряйте ще зазначені відомості про себе. Справа в тому, що в разі неспівпадання паспортних даних з тими, які передані для перекладу, ви не зможете отримати належну суму. Якщо зазначені способи вам не підходять, то виберіть інший зручний спосіб виведення , які постійно збільшуються з розвитком електронних платежів.