Як визначити потребу в персоналі.

Розрахунок потреби в персоналі необхідно для визначення числа вакантних місць в компанії. Даний показник служить для подальшого розширення організаційної структури. Метод його обчислення був розроблений приблизно в 1970-1980 роках для визначення нормативів чисельності в галузях народного господарства.
Вам знадобиться
  • - штатний розпис;
  • - календар;
  • - калькулятор;
  • - нормативний акт 1970-1980 рр.;
  • - кадрові документи.
Інструкція
1
Найбільш ефективно буде застосувати метод визначення нормативів чисельності працівників на підприємстві, визначивши середньоспискову чисельність працівників. Складіть таблицю. У першій колонці розпишіть числа місяця, другого - вкажіть число фахівців, оформлених на підприємстві, на кожен день конкретного місяця.
2
Врахуйте, що в середньооблікова кількість персоналу входять всі співробітники, що працюють за трудовими договорами, працівники, які знаходяться в основному відпустці, відрядженні або на лікарняному. Не потрібно включати фахівців, які трудяться за цивільно-правовими договорами, жінок, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною або в декретній відпустці, а також співробітників, які написали заяву на звільнення.
3
Підрахуйте середньомісячна кількість персоналу. Для цього підсумуйте число співробітників за кожен день місяця. Потім розділіть отриманий результат на 30 (середня кількість календарних днів у місяці).
4
Проробіть вищеописану процедуру за кожен місяць минулого року, тобто за період січень-грудень. Складіть результати між собою і розділіть 12 (кількість місяців у році). Таким чином, ви знайдіть середньооблікова кількість персоналу.
5
Визначте місячний обсяг виробництва. Для цього суми коштів, на яке було виготовлено продукції (деталей), за кожний місяць календарного року складіть між собою і розділіть на 12.
6
Визначте норматив чисельності персоналу. Використовуйте показник, який був встановлений за цінами 70го року 20 століття. В даний час урядом не розробляються такі нормативи. Хоча для кожної галузі економіки повинен бути розроблений свій показник, враховуючи інфляцію.
7
Але в методі визначення потреби в персоналі передбачений коефіцієнт інфляції. На практиці за нього можна брати величину 50. Даний коригувальний показник необхідний для того, щоб поправити отриманий результат за встановленим курсом рубля на світовому ринку.
8
Помножте середню кількість персоналу на обсяг виробництва в мільйонах карбованців і на поправочний коефіцієнт. Таким чином, ви отримаєте величину потреби в персоналі .