Як відправити пошту в США. відправка паспорта в США.

Особливості відправлення пошти в США будуть помітні в ціні послуги, терміни доставки і правилах оформлення супровідних документів. Крім того, посилка або лист будуть доставлені тільки в тому випадку, якщо в них немає предметів, заборонених до пересилання у Штатах. Дізнатися про всі перераховані нюансах можна і навіть потрібно заздалегідь, до того, як ви прийдете в поштове відділення.
Інструкція
1
Зберіть предмети або документи, які потрібно відправити. Визначте, в якому вигляді це краще зробити. Тип поштового відправлення залежить від ваги всіх предметів, габаритів вантажу і його крихкості. Про гранично допустимих параметрах посилок, дрібних пакетів, бандеролей і т.д. ви можете прочитати на офіційному сайті Пошти Росії - www.russianpost.ru.
2
Переконайтеся, що ви не збираєтеся відправити в Штати щось, що заборонено до пересилання. Для цього прочитайте список предметів, заборонених до пересилання на території Росії. Потім знайдіть заборони, які стосуються США . Цю інформацію також можна знайти на сайтах поштових служб або уточнити в поштовому відділенні.
3
Купіть тару для вашої посилки або листа. Розміри конверта, мішка або коробки повинні трохи перевищувати габарити вантажу. Упакуйте документи і предмети. Переконайтеся, що ніщо у вашій посилці чи не розсиплеться, не виллється і не забруднить вашу і опинилися поруч коробки. Особливо крихкі предмети упакуйте в папір і поролон, найцінніші елементи можна додатково обернути поліетиленом. Якщо в коробці виявилося занадто багато порожнього простір, заповніть його міцним, але легким наповнювачем - наприклад, пінопластом.
4
Чи не запаковивая, віднесіть ваше відправлення на пошту, з собою захопіть паспорт. Напишіть всі необхідні для пересилки документи. Щоб ваш вантаж пройшов кордон США , потрібно заповнити митну декларацію.
5
Підпишіть коробку або конверт. Адреса одержувача напишіть друкованими латинськими літерами. Спочатку англійською вкажіть прізвище та ім'я адресата, потім назва вулиці та номер будинку, після цього напишіть назву міста, штату, країни. Нижче напишіть « США » або розшифровку цієї абревіатури російськими буквами. У спеціально відведеному полі вкажіть індекс одержувача. Дані відправника можна написати по-російськи, проте назва міста та країни продублюйте англійською.
6
Якщо ви хочете прискорити доставку вантажу і скористатися додатковими послугами, наприклад, доставкою з рук в руки кур'єром, зверніться в будь-яку комерційну поштову компанію. Попередньо переконайтеся, що обрана фірма возить відправлення в потрібний вам населений пункт на території США .