Як кріпити сушилку. Як встановити сушилку для білизни ліана.

Проходять ті часи, коли білизна сушили на натягнутих між забитими цвяхами мотузках. Набагато зручніше користуватися готовими металевими підлоговими або підвісними сушарками, які дозволяють компактно розвісити мокру білизну в самих незатребуваних місцях квартири - в кутах або під стелею.
Вам знадобиться
  • - сушарка;
  • - дриль;
  • - пластикові або дерев'яні пробки;
  • - викрутка або шуруповерт.
Інструкція
1
Підготуйте місце для кріплення сушарки, проведіть аналіз стелі і стін. Якщо під зовнішньої тонкої стінкою є порожнечі або шматками обсипається штукатурка, знайдіть більш надійне місце, так як під вагою сирого білизни все споруда може просто завалитися. Краща поверхню для кріплення сушарки - бетон або міцні дерев'яні бруси.
2
Зробіть розмітку на стелі і стіні, враховуючи розміри сушарки і бажане розташування. Ретельно вивіряти перпендикулярність щодо стін і розташування кронштейнів і скоби на одному рівні. Ще раз перевірте, чи не буде заважати білизна відкривання і закривання дверей, вільному проходу. Не варто встановлювати сушарки в приміщеннях, де часто курять, так як білизна буде постійно пахнути димом.
3
Візьміть кронштейни з роликами і за допомогою шурупів закріпіть на стелю. У бетонній стіні попередньо просвердлите отвір більшого діаметра, потім вбийте в нього молотком пластикові або дерев'яні пробки. Прикладіть кронштейн і за допомогою шуруповерта закрутіть шурупи (вони повинні йти в комплекті до сушарці).
4
На висоті 1,2-1,5 метра від підлоги на стіні закріпіть фіксуючу скобу, прикрутивши її шурупами.
5
Візьміть шнури і пропустіть їх через ролики на кронштейнах. Зверніть увагу, на кожній перекладині два шнура, короткий повинен направлятися відразу до кріплення на стіні, а довгий - зачіпається за ролик на стороні, протилежний кріпленню, потім протягується паралельно перекладині до стіни і спускається до фіксуючої скобі. Таким чином, у фіксуючою скоби опиняться дві мотузки однакової довжини. Потім просмикніть їх крізь ковпачок для надійної верхньої фіксації. Простягніть шнури через ковпачок, призначений для закріплення нижньої позиції.
6
Перевірте правильність установки сушарки. За допомогою ковпачків становище перекладин повинно легко регулюватися. Протріть поперечини вологою серветкою, встановіть їх паралельно підлозі і починайте користуватися.