Як відправити вантаж в Казахстан. перевезти вантаж з росії в казахстан.

Відповідно до укладених угод про Митний союз, відправка вантажів з Росії в Казахстан здійснюється за спрощеною схемою. Проте незалежно про того, який спосіб перевезення ви вибрали, вам доведеться правильно оформити всі документи на вантаж.
Інструкція
1
Укладіть міжнародний контракт з діловим партнером з Казахстан а. В нем4 повинні бути вказані всі умови угоди, в тому числі найменування товарів, їх вартість, обсяги і терміни поставок. Без цього документа транспортування вантажу через кордон заборонена.
2
Якщо ви вирішили перевезти вантаж авіа- або залізничним транспортом, оформите заявку і уявіть її співробітникам компанії-перевізника, щоб вони включили її в план перевезень. Вкажіть вид вантажу (відповідно до номенклатури товарів), умови його транспортування і зберігання, пункт призначення, передбачувані терміни доставки. Якщо ваша заявка була схвалена, ви зможете укласти контракт із перевізником.
3
Якщо ви плануєте відправити вантаж автотранспортом, вам необхідно спочатку укласти договір з компанією, що здійснює перевезення, і тільки потім подавати заявку на доставку. Крім того, вам буде потрібно і оформити довіреність на водія транспортного засобу.
4
Заповніть статистичну форму, необхідну для контролю над переміщенням товарів в межах Митного союзу. Скачайте бланк на сторінці https://edata.customs.ru/stat або отримаєте його в відділенні митної служби. Оформити цей документ необхідно не пізніше, ніж за 15 днів до відправки вантажу.
5
Підготуйте товарно-транспортну накладну в 3-х примірниках. Вкажіть найменування вашої організації та найменування компанії-перевізника, вид вантажу, його вартість, дату відправлення (номер рейсу), вид тари, кількість місць. Якщо ви відправляєте вантаж автотранспортом, вкажіть та ПІБ водія.
6
В ТТН мають бути і відомості про вантажоодержувача і умовах відвантаження. Прикладіть до накладної список документів на вантаж, які ви будете повинні віддати перевізнику (у тому числі і завірені копії паспортів та сертифікатів на товар). Підготуйте рахунок-фактуру, звернувшись до податкових органів, і оплатіть ПДВ з вартості вантажу.
7
Повідомте одержувача про терміни прибуття товару та умови його відвантаження. Передайте компанії-перевізнику всі документи. Якщо ви самі збираєтеся супроводжувати вантаж, умовтеся про це з співробітниками транспортної компанії ще під час укладання договору на доставку.
За допомогою коротких СМС-повідомлень можна поділиться інформацією або почуттями з людьми, які стоять інколи на іншому кінці світу. Спілкуватися таким способом можна не тільки за допомогою телефонів, але і за допомогою інтернету, що набагато спрощує і здешевлює процес відправки СМС.
Інструкція
1
Дізнайтеся, чи підключена у людини, що знаходиться в Казахстані, функція «роумінг», яка дозволяє користуватися послугами мобільного оператора поза покриттям. В цьому випадку можна відправити людині СМС-повідомлення звичайним способом через телефон. Однак пам'ятайте, що вартість такого повідомлення буде в кілька разів дорожче звичайного, тому деколи краще скористатися іншими методами відправки.
2
Визначте, до якого мобільному оператору відноситься номер телефону в Казастане. Якщо він починається з префікса +7777 або +7333, то співрозмовник є абонентом мережі K-mobile. Префікси +7701, +7702 і +7300 відносяться до мережі K-cell, а префікс +7700 - до мережі Dalacom. Скористайтеся послугами даних операторів по відправці СМС через офіційний сайт компанії.
3
Перейдіть на сайт http://mobile.beeline.kz, який належить мобільному оператору K-mobile. Праворуч на головній сторінці ви побачите панель послуг, на якій натисніть на картинку «Відправити SMS». Введіть номер одержувача, текст повідомлення, перевірочний код і натисніть кнопку «Відправити». Пам'ятайте, що відправляти повідомлення на даному сайті безкоштовно можна раз в 2 хвилини з однієї IP-адреси. При цьому заборонено використовувати послугу для розповсюдження реклами або образ і погроз на адресу одержувача.
4
Зареєструйтеся на сайті http://kcell.kz або http://www.dalacom.kz залежно від того, до якого казахстанському мобільному оператору відноситься номер. Дані мережі надають можливість відправляти безкоштовно СМС тільки зареєстрованим користувачам. Після авторизації ви зможете зайти в «Особистий кабінет», де з'явиться відповідна функція.
5
Скористайтеся послугами програми Skype для оправлення СМС-повідомлень в Казахстан. При цьому необхідно, щоб повідомлення також був зареєстрований в Skype і був у списку ваших контактів.