Як відмовитися від тендеру. лист - відмова від участі в тендері.

Багато організацій влаштовують тендери, де відбувається конкурсний відбір потенційних постачальників продукції. Умови тендера встановлює та компанія, яка бажає знайти найбільш вигідних контрагентів. Якщо вас не бажаєте брати участь в конкурсі, ви можете відмовитися, написавши лист, адресований підприємству, що оголосив тендер.
Вам знадобиться
  • - документи компанії;
  • - умови тендера;
  • - повідомлення або запрошення на тендер;
  • - реквізити компанії, що оголосила тендер.
Інструкція
1
Умови тендера встановлюють його організатори. Учасникам конкурсу повинна бути повністю представлена необхідна інформація, в тому числі і про конкурентів, які заявлені у відборі.
2
На підготовку тендера має даватися не менше 2-3 тижнів. Якщо вам прийшло запрошення на конкурс, до якого залишилося менше семи днів, то ви вправі відмовитися від участі, так як повідомлення має формальний характер, а переможець вже заздалегідь обраний. У такому тендері краще не брати участь, тому що ви просто втратите свій час даремно.
3
Відмова від тендера необхідно скласти на фірмовому бланку вашої компанії. На ньому повинні міститися реквізити за аналогією з діловим листом-відповіддю.
4
У лівому верхньому куті напишіть назву організації, яка оголосила тендер. Вкажіть адресу її місця знаходження, номер контактного телефону та, по можливості, адресуйте лист-відмову одному з організаторів тендера . Як правило, їм є генеральний директор фірми або керівник одного з відділів компанії.
5
У правому куті листа розташуйте штамп вашого підприємства. Його у фірми його немає, то впишіть назву організації відповідно до установчих документів або персональні дані фізичної особи, якщо ОПФ вашої фірми є «індивідуальний підприємець». Вкажіть юридична адреса компанії, номер контактного телефону.
6
Під реквізитами адресата впишіть дату і номер вхідного документа (повідомлення, запрошення на тендер), напишіть його назву. Вкажіть номер, дату листа-відмови відповідно до послідовності, встановленої правилами діловодства.
7
Посередині напишіть слова: «Шановний (а) ...», далі впишіть ім'я та по батькові адресата (якщо вони відомі) або зверніться в цілому до організаторів тендера , на який ви запрошені або подали заявку на участь у ньому. Зміст документа має складатися з дати проведення конкурсу, назви відбору, найменування організації або персональних дані індивідуального підприємця, а також номери торгів.
8
Проясніть причину, по якій ви відмовляєтеся від участі в тендері. Вкажіть її у змістовній частині листа. Напишіть, що надалі ви готові співпрацювати, але в цей раз ви не зможете поборотися за перше місце по торгах. Впишіть назву посади, персональні дані особи, від імені якого складається документ.