Як герметизувати ванну. Герметизація ванни.

Після ремонту у ванній кімнаті слід подумати про збереження обробки стін, підлоги і блискучою сантехніки. Щоб вода не затікала за краї і не приводила до непотрібної вогкості, слід провести герметизацію щілин між стіною і ванною.
Вам знадобиться
  • - силіконовий герметик;
  • - будівельний пістолет;
  • - розчинник;
  • - самоклеющийся шнур;
  • - рідкі цвяхи;
  • - жолобник;
  • - рукавички;
  • - ножиці;
  • - ніж або шпатель;
  • - кисть.
Інструкція
1
Підготуйте поверхностьПроводіте роботи на сухий і чистої поверхні стіни і ванни. Якщо ви встановили нове сантехнічне обладнання, достатньо висушити приміщення. При повторній герметизації швів почніть з видалення старого герметика і цвілі. Для цього за допомогою ножа або шпателя зніміть зі стіни вапняні відкладення, засохлі краплі миючих засобів та плівки. Звільніть від надлишків краю ванни, що примикають до стіни. Промийте водою, просушіть феном і знежирте стики за допомогою будь-якого розчинника.
2
Закрийте щеліРасстояніе між стіною і ванною може бути незначним або досягати декількох сантиметрів. Якщо щілина невелика, скористайтеся антибактеріальним силіконом. Вставте тюбик в будівельний пістолет і акуратно, в один прийом, заповніть щілину по всьому периметру. Відразу після цього розгладьте свіжий шов за допомогою м'якого пензлика. Для цього змочіть пензлик в мильному розчині, злегка прикладіть її до силікону і проведіть в одному напрямку по всьому шву.
3
Оберіть спосіб заделкіУстраніть широкий проміжок між стіною і ванною можна по-різному: за допомогою будівельної піни, самоклеющегося бордюру, плінтуса із пластику (жолобник) і керамічних бордюрів. Герметизація буде надійніше, якщо проводити її разом з облицювальними роботами. Якщо ви замінили сантехнічне обладнання після ремонту, закладіть щілину, використовуючи жолобник - універсальний обробний матеріал.
4
Закрийте широку щельЗамерьте боку ванною і наріжте кілька частин плінтуса. Оформіть кути під 45 градусів і зачистите їх наждачним папером. Візьміть одну з частин і нанесіть рідкі цвяхи на внутрішню сторону. Через 2 -3 хвилини щільно притисніть деталь до щілини. Щоб вона прийняла необхідну конфігурацію, залиште її ненадовго на майбутньому місці. Відокремте плінтус від стіни на 2 -3 хвилини і знову щільно притисніть. Проробіть цю процедуру з усіма деталями, звертаючи особливу увагу на з'єднання кутів. Після повного висихання клею нанесіть силіконовий герметик на місця примикання галтели зі стіною і краєм ванни і розрівняйте шов.
Зверніть увагу
Використовуйте для герметизації ванній силіконовий герметик - він не жовтіє від часу.
Корисна порада
Намітьте кордону заповнення щілини герметиком, для чого приклейте малярний скотч на стіну і край ванни. Після проведення робіт зніміть непотрібну стрічку - шов буде рівний і акуратний.