Як підключити світильник.

Багатьом господарям напевно доводилося підключати світильник в будинку хоча б раз. І мова тут йде не про просте викручуванні/укрученні лампочки, а про встановлення самого світильник а на місце, куди вже підведено все, що потрібно. Підключення світильник а - справа, що вимагає до себе уважності, але можливе для виконання людиною, що має навіть поверхове уявлення про електриці.
Інструкція
1
У розподільній коробці, як правило, мається гачок. На цей гачок люстра або світильник якраз і вішається. Цей гачок вкручений в пластикову частину коробки. Але пластик з часом втрачає в міцності, в результаті чого світильник може звалитися комусь на голову. Тому перед навішуванням світильник а вам краще просвердлити ще один отвір в розподільчому коробі так, щоб дюбель увійшов прямо в стелю. Також попередньо намітьте місце, щоб в дроту не потрапити, а також прикрутити гачок до стелі.
2
Знайдіть у розмаїтті проводів в розподільній коробці три дроти: нуль, а також два фазних після вимикача у випадку з подвійним вимикачем. Якщо вимикач у вас одинарний, то потрібен всього один фазний провід замість двох.
3
Увімкніть один вимикач, поставте на передбачуваний провід індикаторну викрутку. Якщо вона засвітиться, значить, ви знайшли фазний провід від вимикача. Тепер клацніть вимикачем в положення "Викл". Знову поставте на той же провід індикаторну викрутку. Вона не буде світитися. Повторіть цю дію ще два рази, щоб переконатися в правильності знаходження дроти. Таким же чином знайдіть другий фазний провід.
4
Потім відшукайте нуль, який зазвичай має синій, білий або чорний колір. На передбачуваний нуль поставте індикаторну викрутку. Якщо вона світитися не буде, ви знайшли нуль. Тепер у вас знайдені всі необхідні дроти.
5
Вимкніть напругу. Повісьте світильник або люстру на гачок. Ви помітите, що в світильник е (люстрі) є три дроти. Кольори у всіх трьох проводів розрізняються. Нульовий провід (чорний, білий або синій) підключіть до нуля в розподільній коробці. Фазні дроти підключіть до відповідних фазним. Іноді має місце четвертий жовто-зелений провід - заземлення. Цей провід з'єднайте з відповідним проводом в електричній коробці (якщо в коробці, звичайно, є такий дріт).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GXiX4L_Bsio
Корисна порада
Сполучайте всі дроти між собою не звичайною скруткою (це небезпечно і ненадійно), а за допомогою спеціальних затискачів, які називаються люстро-клемами.