Як в'язати комбінезон для новонародженого. Визнано комбінезони для новонароджених.

М'який, теплий і затишний комбінезон - дуже зручний одяг для малюка. Виберіть для в'язання ніжну пряжу, зробіть зручну застібку, і проблема того, у що одягнути новонародженого на прогулянку в прохолодний день, відпаде сама собою.
Вам знадобиться
  • - 300 г пряжі;
  • - залишки пряжі контрастного кольору для обробки;
  • - прямі спиці № 2;
  • - кругові спиці № 2;
  • - голка з великим вушком;
  • - 16 ґудзиків.
Інструкція
1
Починайте в'язання зі штанин задньої частини. Наберіть на спиці 32 петлі. В'яжіть гумкою 1х1 3 сантиметри. Рівномірно додайте в останньому ряду 12 петель (в підсумку на спицях повинно бути 44 петлі). Далі в'яжіть лицьовій гладдю.
2
З правого боку додавайте для бічних скосів в кожному восьмому ряду по одній петлі 11 разів, одночасно додавайте з лівої - у кожному дванадцятому ряду по одній петлі 8 разів (всього на спицях повинно вийти 63 петлі).
3
Через 26 сантиметрів від початку в'язання закрийте для крокової шва один раз 2 петлі і один раз 1 петлю в кожному другому ряду. Петлі зніміть на допоміжну спицю. В'язання відкладіть.
4
Другу штанину зв'яжіть аналогічним чином, але в дзеркальному відображенні. Далі переведіть петлі обох штанин на робочі спиці і в'яжіть лицьовій гладдю 24 сантиметри.
5
Далі починайте вив'язувати лінію реглана. Для цього зменшуйте з кожного боку 12 раз по 2 петлі і 24 рази по 1 петлі в кожному другому ряду. Закрийте всі петлі через 17 сантиметрів від початку лінії реглана.
6
Починайте в'язати перед таким же чином, як описано в кроках № 1-4. Потім закрийте з обох сторін один раз по 6 петель для планок і продовжуйте в'язати прямо.
7
Для лінії реглана закрийте з обох сторін через 24 см від початку передньої частини 6 разів по 2 петлі і 17 разів по 1 петлі в кожному другому ряду. Для горловини закрийте середні 17 петель через 11 сантиметрів від початку лінії реглана. Далі кожну сторону в'яжіть роздільно.
8
Щоб виріз горловини вийшов заокругленим, закрийте 3 рази по 3 петлі в кожному другому ряду. Через 14 см від початку лінії реглана закрийте залишилися петлі. Іншу сторону в'яжіть симетрично.
9
Для рукава наберіть 46 петель і в'яжіть 3 сантиметри гумкою 1х1. Додайте в останньому ряду 14 петель (в підсумку на спицях їх повинно вийти 60). Далі в'яжіть лицьовій гладдю.
10
Додавайте для скосів рукавів по одній петлі в кожному третьому ряду 17 разів і 2 рази по одній у кожному другому ряду.
11
Через 17 см від початку в'язання рукава закрийте для лінії реглана з правого боку в кожному другому ряду 6 разів по 2 петельки і 23 рази по одній, а з лівого одночасно закривайте 7 разів по 2 петлі і 29 разів по одній в кожному другому ряду.
12
Через 14 см від початку лінії реглана з правого боку закрийте для горловини в кожному другому ряду один раз 4 петлі і 6 разів по 3 петлі. Закрийте всі залишилися петлі через 17 сантиметрів від початку реглана.
13
Наберіть ниткою контрастного кольору на кругові спиці для планок по горловині переду 63 петлі, по горловині спинки - 33 петлі і в'яжіть 2 сантиметри гумкою 1х1. Для планок застібки наберіть 139 петель і в'яжіть гумкою, виконайте по 8 отворів для застібки через 16 петель один від одного.
14
Планки пришити до переду. Виконайте бічні і плечові шви. Ушийте рукава. Пришийте плоскі гудзики. Комбінезон для новонародженого готовий.
Зверніть увагу
При виборі пряжі для в'язання малюкові проведіть найпростіший тест. Прикладіть моток до щоки. Нитки повинні бути ніжними і м'якими, не повинні «кусатися».
Новонароджені діти повинні одягатися в теплу функціональний одяг. Зв'язати спицями речі для малюків дуже просто. До того ж виходять вони теплими і дуже красивими. Робота не важка, а задоволення багато.
Вам знадобиться
  • Спиці, пряжа і натхнення
Інструкція
1
Пряжа повинна бути тільки натуральна - вовняна або бавовняна. Краще нефарбована натуральна або біла. Барвники можуть погано впливати на новонароджену дитину. Для в'язання потрібно мати дві спиці. Товщина спиці приблизно повинна дорівнювати товщині обраної ніті.Перед початком роботи потрібно вибрати візерунок в'язання. Краще в'язати дитячі речі лицьовій гладдю. (Особові ряди - лицьові петлі, виворітні ряди - виворітні петлі). Потім потрібно зв'язати зразок, приблизно 20-30 петель в ширину, 20-30 рядів у висоту. Зняти зі спиці цей пов'язаний шматочок. Пом'яти його в руках, розтягуючи в різні боки. Потім порахувати петлі, скільки петель в одному сантиметрі.
2
Початківцям майстриням краще почати з простої моделі. Наприклад, можна зв'язати маленьке ковдрочку або плед для дитини. Для цього потрібно визначити, який розмір ковдри ви хочете отримати. Потрібні такі вихідні дані - ширина і довжина. Для визначення кількості петель ширину майбутнього виробу в сантиметрах потрібно помножити на кількість петель в одному сантиметрі. Вийде потрібну кількість петель. Потім зв'язати пряме полотно в два рази довше вихідного розміру. Закрити петлі. Отримане полотно отпарить праскою через лляну тканину. Потім полотно скласти вдвічі, зшити вовняною ниткою по краях. Вийде тепле, красиве ковдру.
3
Потім можна переходити до складніших речей. Кофтинку або штанці для малюка теж зв'язати неважко. Також спочатку необхідно виміряти сантиметром всі деталі. Довжину, ширину вироби, довжину рукава. Запам'ятати або записати отримані результати. Якщо необхідно пов'язати більший розмір, додаються кілька сантиметрів за всіма мірками. Починати в'язання потрібно з гумки. При в'язанні чергувати лицьову і виворітну петлі. Для гумки цілком достатньо зв'язати два сантиметри. Потім в'яжеться основне полотно. В процесі в'язанні необхідно якомога частіше прикладати в'язане полотно до обраному зразком, так буде точніше вив'язати деталь. Після того, як робота закінчена, необхідно відпарити все пов'язані деталі через лляну тканину. Зшивати деталі руками вовняною ниткою.
Зверніть увагу
Не затягуйте з в'язанням для новонароджених. Діти в цьому віці швидко ростуть і можуть зрости через ще недов'язаний одягу.
Корисна порада
Не прагніть відразу зв'язати складну річ. Невдача може відбити охоту до в'язання. Починайте з найпростішого.