Як купити сейф.

Для зберігання та захисту цінностей використовують сейфи - надійні ящики всіляких розмірів з секретними запорами. Щоб вибрати відповідну модель, потрібно знати їх особливості і можливості захисту.
Інструкція
1
Виберіть тип захищеності залежності від місця установки і типу зберігання сейфи діляться на офісні, домашні, банківські, касові, для зберігання електронних даних і вузькоспеціалізовані. Вони захищають від злому і вогню, і залежно від ризику їх ділять на кілька типів: вогнестійкі і зламостійкі. Перші - протистоять високим температурам протягом 30, 60 або 120 хвилин, в залежності від класу моделі. Правда, їх громіздка конструкція захищає вміст тільки від вогню, але не від злому. Взломостойкие сейфи мають надійну замкову систему і міцний корпус. Якщо вас не бентежить ціна, вибирайте модель, яка поєднувала в собі обидва типи захисту. В сейфах використовують різні типи закрепів: ключові, механічні з кодовою комбінацією і електронні. Розгляньте моделі, де замки захищені від висвердлювання і блокуються при спробі вибивання.
2
Виберіть розмір сейфаСейфи широко використовуються в повсякденному житті. Вони встановлюються в спортивних комплексах, лікувальних установах, готелях і житлових будинках. Вибирайте сейф в залежності від обсягу цінностей. Якщо у великому офісі потрібно зберігати муніципальні контракти з постачальниками, установчі документи або інші важливі папери, що займають багато місця - шукайте велику модель. Вам підійде виріб із сталевого листа товщиною 2-3 мм з механізмом закривання на одну і три крапки. В лікарнях, пологових будинках, басейнах і саунах необхідна схоронність ювелірних прикрас на нетривалий термін. Вибирайте для цих установ сейф невеликого розміру і надійно його розмістите. Щоб запобігти розкраданню, приховайте його від заздрісних очей в стіні або меблів.
3
Виберіть сейф для домаЛюді часто тримають при собі різні цінності. Одні хочуть зберігати гроші і золото, інші - бережуть важливі папери. Якщо для вас ця проблема стала актуальною, вибирайте вбудований сейф - його можна вмонтувати в стіну і замаскувати картиною. Підберіть модель, яка поєднуватиме в собі захист від вогню і злому одночасно. Зверніть увагу на Data-сейфи. Використовуйте їх для зберігання флеш-карт, дисків CD і DVD та інших носіїв цифрової інформації. Такий тип сейфів не пропускають воду і теплонепроніцаем: він здатний витримати температуру в 1000 градусів протягом 2-х годин. Крім того, ці моделі оснащені механічним і електронним замком, що оберігає їх від злому.
Зверніть увагу
У вбудовуваних сейфів надійною є тільки конструкція дверей і замкова система, тому встановлюйте такі моделі в капітальні стіни.
Корисна порада
Зверніть увагу на внутрішній об'єм сейфа. Врахуйте, що у вогнезахисних моделей через товстих стін корисний об'єм невеликий.