Як прискорити прогрів двигуна.

При мінусових температурах повітря автомобіль нагрівається до робочого стану не відразу. Тривалість процесу залежить від швидкості зігрівання загустілого масла і холодного антифризу. Є кілька способів прискорити прогрів двигуна .
Вам знадобиться
  • Нагрівальний елемент, електронагрівальний передпусковий підігрівач, термоаккумулятор, підігрівачі топливопроводов, передпусковий рідинний підігрівач.
Інструкція
1
Використовуйте нагрівальний елемент, який першими встановили військові в піддоні картера двигуна , якщо вам вдасться знайти подібний раритет. Конструкція працювала від штатного акумулятора і перед пуском трохи підігрівала моторне масло. Правда, при цьому істотно розряджалася акумуляторна батарея, і так ослаблена морозом.
2
Прогрівайте автомобіль в такому режимі. Запустіть мотор. Кошторисі з машини сніг, почистіть скла і потихеньку рушайте. Двигун, звичайно ж, не встигне нагрітися до робочої температури, однак при русі процес прогріву прискориться. Підготуйте мотор до навантажень - перший кілометр рухайтеся повільно, обороти сильно не підвищуйте. До того ж в машині, окрім двигуна , треба прогріти підвіску, стійки, рульовий механізм, коробку перемикання передач, а вони прогріваються тільки на ходу.
3
Є ще одна хитрість: дозволите більше енергоємних споживачів - дальнє світло, все підігріви, щоб зросло навантаження на генератор. Це також прискорює прогрів двигуна .
4
Виберіть із сучасних систем передпускового підігріву двигуна . Наприклад, електронагрівальний передпусковий підігрівач. Підключіть його через побутову розетку, і через три години охолоджуюча рідина підігріється до потрібної температури. Правда, прилад не можна залишати без нагляду. Конструкції, живити від акумулятора, безпечніше, але вони швидко розряджають батарею.
5
Поставте на автомобіль термоаккумулятор. Цей варіант підходить тим, хто використовує машину майже щодня. Під час поїздки в спеціальному термосі накопичується антифриз, нагрітий до робочої температури. При запуску гарячий антифриз насосом підкачується в систему охолодження, зігріваючи охолоджуючу рідину на 15-20оС. Запуск двигуна полегшується, і прогрівається він швидше. Шкода, що тепловий акумулятор тримає температуру не більше двох діб.
6
Встановіть автоматизовані підігрівачі топливопроводов, особливо якщо у вашої машини дизельний мотор. Вони покращують плинність палива, займистість суміші, її випаровуваність. Дозволяють позбавитися від інею в паливній системі, який утворюється там при заправці бензином низької якості. Для більшої практичності та економічності підігрівачі топливопроводов використовуйте разом з ТЕРМОАКУМУЛЯТОР.
7
Застосуйте предпусковой рідинний підігрівач. Сгорающая в його камері топливовоздушная суміш розігріває антифриз, який потім прокачується насосом і за 30-60 хвилин підігріває двигун і радіатор. Час пуску підігріву програмується, управляється обігрівач дистанційно. Система переходить в режим очікування, коли температура антифризу досягає 85оС. Її пониження нижче заданого мінімуму включає обігрівач знову. Мінус рідинного підігрівача - додатковий витрата палива. Однак для одного циклу прогріву бензину потрібно менше (не більше 1 л на годину), ніж для запуску і розігріву холодного двигуна (до 1,5-2 л палива). Ще один недолік: такі системи не можна використовувати в закритих приміщеннях, щоб не отруїтися чадним газом. І все ж це найефективніший спосіб швидко прогріти двигун.