Як назвати дитину, Яка породила в грудні.

Існує народне повір'я, що в зимові місяці народжуються особливо талановиті та яскраві люди. Так це чи ні, сказати складно, адже літо і весна теж подарували світові багато видатних особистостей. В якому б місяці ні народився ваша дитина, займатися вибором його імені - одна з найвідповідальніших завдань. Це все одно, що вибирати йому долю.
Вам знадобиться
  • Православні святці.
Інструкція
1
Не давайте дитині, яка народилася в грудні , ім'я з суворим значенням. Навпаки, вибирайте імена ніжні і мирні. Це допоможе врівноважити запальні зимові характери. Для дівчаток відмінно підійдуть імена Уляна, Світлана, Ірина, Яна, Олена. Для хлопчиків - Олексій, Сергій, Володимир, Анатолій, Роман.
2
Не забувайте, що відмінними особливостями грудневих характерів є прямолінійність, порядність, правдивість. Ці люди не люблять інтригувати і розпускати плітки, вони воліють відкрита розмова, чесні відносини. Не вміють і не люблять хитрувати.
3
Підберіть грудневого дитині ім'я, відповідне його характеру, щоб підкреслити і підсилити всі позитивні сторони його натури. Для грудневих хлопчиків підійдуть імена: Олександр, Андрій, Кирило, Максим, Костянтин, Григорій, Павло, Артем, Степан. Підходящі імена для дівчаток: Наташа, Ірина, Анна, Катерина, Зоя, Анфіса, Поліна, Ангеліна.
4
Враховуйте і слабкі сторони грудневих характерів, якими є, наприклад, зайва поривчастість, імпульсивність, навіть легковажність. Люди, що народилися в грудні , насилу здатні всидіти на місці, не можуть перебувати в усамітненні, насилу переживаючи відсутність спілкування. Також вони не відрізняються практичністю (особливо у фінансових питаннях).
5
Уравновесьте ці складні риси характеру стриманими іменами. Можна хлопчика назвати Петром чи Костянтином, а дівчинку - Марією або Катериною.
6
Використовуйте для підбору імені Православні святці. Наші предки називали дітей на честь святого, на день пам'яті якого випадало народження дитини. Таким чином дитина отримував небесного покровителя на все життя, а його доля пов'язувалася з традиціями землі, на якій він народився.
7
Вважається, що дати ім'я дитині можна протягом восьми днів після його народження. Традиція наречення, згідно Православним святцями, дозволяє вибрати ім'я святого, чий день пам'яті випадає на будь-який з восьми днів після народження дитини.
8
Не забувайте звертати увагу на те, як ім'я, вибране для дитини, поєднується з по батькові. Потрібно дивитися як фонетичне поєднання (співзвучність), так і змістовне. Наприклад, ім'я-по батькові Костянтин Денисович, хоч і поєднується в звуковому плані (звук «с»), але його частини цілком протилежні за значенням. Ім'я Костянтин значить «постійний», а Денис - похідне від імені грецького бога Діоніса, який є уособленням творчого бунту і непередбачуваності.
Зверніть увагу
Вибирайте ім'я дитині усвідомлено.
Корисна порада
Не називайте дитину на честь когось із родичів. Надайте йому можливість прожити унікальну життя, не повторюючи долі або характеру когось із близьких.