Як відрізнити натуральну овчину.

Натуральні хутра мають досить високу вартість. З цієї причини недобросовісні виробники теплих виробів намагаються підробити синтетичні матеріали під натуральні. Овчина має цілий ряд особливостей, за якими її можна відрізнити від синтетики.
Інструкція
1
Зверніть увагу на колір хутра і шкурки. Овчина не може бути сліпуче білою. Якщо ж хутро і шкурка мають приємний кремовий відтінок, то перед вами, швидше за все, не підробка. Вас має насторожити, якщо виріб яскраво кремове або навіть персикове. Але поодинці цьому параметру судити складно.
2
Понюхайте хутряний виріб. Якщо воно має підозрілий синтетичний запах або яскраво виражений аромат барвника, то овчина несправжня. При купівлі забарвлених хутряних виробів цей спосіб перевірки вважається недостовірним. Але якщо річ була правильно оброблена, то навіть після забарвлення зберігається ледь вловимий запах натуральної овчини.
3
Потягніть шкурку врізнобіч в районі будь-якого шва. Якщо це натуральна овчина, то шов буде непомітний крізь хутро, так як шкурка не розтягується. Синтетичні матеріали менш щільні і якщо їх потягнути, то ви помітите нитки.
4
Синтетичні підробки можна відрізнити від оригіналу, якщо спробувати роз'єднати хутро і шкурку. Якщо вони роз'єднуються, то це звичайний матеріал, на який приклеєний хутро. При згинанні овчини не повинно бути видно ні клею, ні будь-яких матеріалів. Відокремити хутро від шкурки неможливо.
5
Якщо ви вже купили хутряний виріб, але вас мучать смутні сумніви з приводу його достовірності, то з'ясувати це можна в результаті шкарпетки. У натуральній овчині не жарко, але в той же час і не холодно. В синтетиці людина починає постійно потіти і відчувати дискомфорт.
6
Купуйте подібні вироби тільки у великих магазинах з гарною репутацією. Звичайно, в них ціна може бути і на порядок вище, але і шанси придбати підробку в рази скорочуються. Якщо ви раніше ніколи не набували речі з овчини, то перш ніж зробити покупку, походіть по різних магазинах, щоб порівняти, як виглядають справжні вироби.